Twój login:
witousek


Twój dostep jest nieaktywny. Możesz korzystać tylko z wyszukiwania.
Aby otwierać teksty - zamów dostep.

Dostęp jednorazowy

wpisz kod dostepu:



Co zrobić gdy kod nie działa


Usługi
Środa, 14 maja 2008




 
Lista Członków Obwodowych Komisji Wyborczych we Wrocławiu do spraw referendum
Podliczą nas z Unii
[podpis] PRZEWODNICZĄCY MIEJSKIEGO BIURA DO SPRAW REFERENDUM, WŁODZIMIERZ PATALAS
GW Wrocław nr 115, wydanie wrw z dnia 19/05/2003 MIASTO, str. 10

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 1 we Wrocławiu

Szkoła Podstawowa nr 63, ul. Mennicza 21/23

1. Baraniuk Grzegorz 2. Dziubańska Janina Grażyna 3. Jaworski Andrzej 4. Król Joanna 5. Krzysztofińska Anna 6. Leszczyński Janusz 7. Malaszewski Tomasz 8. Nowosławski Krzysztof 9. Posiewała Elżbieta 10. Przydział Zbigniew 11. Saks Krystyna

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 2 we Wrocławiu

budynek Uniwersytetu Wrocławskiego, ul. Kuźnicza 49/55

1. Barszczyk Magdalena 2. Kluza Stanisław 3. Kołaczyk Ewelina 4. Młynek Patryk 5. Noga Przemysław 6. Nowaczyk Małgorzata 7. Rempel Juliusz 8. Romanowska Natalia 9. Strzelecki Marcin 10. Szarejko Violetta 11. Wszędybył Czesław

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 3 we Wrocławiu

Gimnazjum nr 29, ul. Księdza Kraińskiego

1. Andrejańczyk Justyna 2. Boberska Marianna 3. Brusiłowicz Danuta 4. Gruszczyńska Janina 5. Kłosowska Małgorzata 6. Krysztofiński Tomasz 7. Kucharzak Piotr 8. Podlecki Jacek 9. Różyc Grzegorz 10. Walas Zofia 11. Wróblewska Wanda

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 4 we Wrocławiu

Gimnazjum nr 29, ul. Księdza Kraińskiego

1. Babicka Danuta 2. Bober Anna 3. Drobczyński Bogdan 4. Krasulak Daniel 5. Łaniecka Sylwia 6. Maślaczyk Magdalena 7. Mazur Mariusz 8. Rajczyk Tomasz 9. Rasała Beata 10. Trzęsicka Katarzyna 11. Wójcik Magdalena

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 5 we Wrocławiu

Przedszkole nr 65, ul. Nożownicza 35

1. Bobras Marta 2. Drozd Kinga 3. Gołąbek Bogdan 4. Krejner Zofia 5. Maćczak Ewa 6. Majek Izabela 7. Makowska Liliana 8. Putkowska Izabela 9. Sokołowski Rafał 10. Szymala Michał Witold 11. Telidecki Piotr

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 6 we Wrocławiu

Zespół Szkół nr 7, pl. Teatralny 6/7

1. Bodniak Maciej 2. Izbrecht Dominika 3. Jemioła Jacek 4. Kohut Jarosław 5. Krasulak Danuta 6. Kulon Marian Leszek 7. Mangold Krystyna 8. Nowińska Maria Anna 9. Sajdak Beata 10. Sochaj Stanisław 11. Stempak Łukasz

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 7 we Wrocławiu

Wrocławskie Zakłady Zielarskie "Herbapol", ul. św. Mikołaja 64

1. Adamski Zenon 2. Broszkowski Adam 3. Brzozowski Paweł 4. Florczak Mieczysław 5. Hoedt Marek 6. Niemiec Małgorzata 7. Roszczak Paweł 8. Schuhmacher Monika Margot 9. Szczeszek Anna 10. Szcześniak Joanna 11. Teklak Katarzyna

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 8 we Wrocławiu

Muzeum Militariów, ul. Cieszyńskiego 9

1. Błaszkowski Bartłomiej 2. Grabska Katarzyna 3. Grzesiuk Zygmunt 4. Janik Marian 5. Kluźniak Hanna 6. Kuliński Daniel 7. Kura Paweł 8. Obara Lilla 9. Stasiak Krzysztof 10. Wikar Szymon 11. Żurakowska Anna

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 9 we Wrocławiu

Szkoła Podstawowa nr 60, ul. Świętokrzyska 47

1. Adamski Leszek 2. Bartkowiak Joanna 3. Gniewowska Anna 4. Grocholska Róża 5. Kargol Janusz 6. Lis Elżbieta 7. Łazorczyk Ryszard 8. Rycombel Lucyna 9. Sałata Rafał 10. Witkowska Sylwia 11. Woźniczko Agata

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 10 we Wrocławiu

XII Liceum Ogólnokształcące, pl. Orląt Lwowskich 2a

1. Bartman Marcelina 2. Dziakowski Mariusz 3. Dziurgot Arkadiusz 4. Koronkiewicz Kamelia 5. Kozłowski Tadeusz 6. Lach Jadwiga 7. Odważna Joanna 8. Prażeniak Andrzej 9. Trzmiel Irena 10. Wawrzyniak Krzysztof 11. Zagajczyk Renata

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 11 we Wrocławiu

Zespół Szkół nr 6, ul. Tęczowa 60

1. Bednarczyk Beata 2. Graś Grzegorz 3. Kobierski Marcin 4. Kowalczyk Roman 5. Leszczyński Leszek 6. Macura Barbara 7. Miąśkiewicz-Charęza Maria 8. Plichta Jarosław 9. Rojecki Jacek 10. Trześniowska Teresa 11. Wielkopolska Danuta

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 12 we Wrocławiu

Straż Miejska Oddział Krzyki-Fabryczna, ul. Wysoka 6

1. Aleksiewicz Beata 2. Bożka Leszek 3. Ciepluch Stanisław 4. Dobrowolska-Nałęcz Bożena 5. Gachowska Anna 6. Kempa Beata 7. Kozienko Michał 8. Kubicki Andrzej 9. Simińska Anna 10. Sojczyńska Krystyna 11. Dudziński Stefan

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 13 we Wrocławiu

Szkoła Podstawowa nr 97, ul. Prosta 16

1. Ciaputa Krzysztof 2. Dudzik Justyna 3. Gałązka Tomasz 4. Kiełbus Teresa 5. Kotlińska Agnieszka 6. Kraski Jerzy 7. Kuczyńska Katarzyna 8. Langowska Irena 9. Oczko Magdalena 10. Robak Michał 11. Żbik Aleksandra

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 14 we Wrocławiu

Szkoła Podstawowa nr 67, pl. Muzealny 20

1. Bartczak Jolanta 2. Gajewska-Śledź Greta 3. Gałązka Witold 4. Jakubowska Dorota 5. Labocha Anna 6. Labocha Magdalena 7. Lech Laura 8. Mielcarek Lidia 9. Podsiadło Karolina 10. Śpiewak Magda 11. Worobiec Joanna

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 15 we Wrocławiu

Zespół Szkół nr 9, ul. Pawłowa 15

1. Ciaputa Iwona 2. Cybula Ewa 3. Hajda Jadwiga 4. Pawlik Lucyna 5. Popielska Hanna 6. Sojczyńska Karolina 7. Strama Renata 8. Tekiel Maria 9. Tołoczko Franciszka 10. Wichański Zbigniew 11. Żytka Tomasz

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 16 we Wrocławiu

Szkoła Podstawowa nr 67, pl. Muzealny 20

1. Babij Maria 2. Hermaszewska-Waliłko Bożena 3. Jakubczyk Magdalena 4. Klejne Agnieszka 5. Mielcarek Sławomir 6. Niklewicz Anna 7. Olbryt Waldemar 8. Paternoga Barbara 9. Rafalska Mirosława 10. Szymala Barbara Henryka 11. Ziółkowski Michał

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 17 we Wrocławiu

Klub Muzyki I Literatury, pl. Kościuszki 9

1. Barnecki Józef 2. Delczyk Jolanta 3. Gapiński Grzegorz 4. Grzesiakowski Andrzej 5. Janda Jarosław 6. Jaworska Elżbieta 7. Sławczyński Ryszard 8. Tyszkiewicz Maria 9. Uszycki Andrzej 10. Walaś Elżbieta 11. Ziółkowska Kamila

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 18 we Wrocławiu

Przedszkole nr 43, ul. Kościuszki 27A

1. Błąkała Krystyna 2. Gzyl Janina 3. Kubiak Iwona 4. Lesiuk Grzegorz 5. Lipczyński Wojtek 6. Lis Janina 7. Nowak Wojciech 8. Piotrowska Ewa 9. Radziszewska Janina 10. Semczuk Krystyna 11. Wójcicki Paweł

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 19 we Wrocławiu

Gimnazjum nr 14, ul. Kołłątaja 1/6

1. Bagińska Krystyna 2. Grabiec Małgorzata 3. Grzesiakowski Wojciech 4. Jarzyna Magdalena 5. Kożbiak Tomasz 6. Mikrowski Dominik 7. Pągowska Stanisława 8. Skrzypiec Adrianna 9. Szymańska-Trębacz Marta 10. Szymczak Krzysztof 11. Urbanowicz Erma

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 20 we Wrocławiu

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 3, ul. Piotra Skargi 29

1. Aleks Krzysztof 2. Bednarek Lucyna 3. Gałkowska Judyta 4. Janda Bernadeta 5. Kowalczyk Marcin 6. Kozak Marzena 7. Miczek Norbert 8. Migdał Danuta 9. Pańko Ryszard 10. Purzycki Adam 11. Szymczak Piotr

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 21 we Wrocławiu

Szkoła Podstawowa nr 71, Podwale 57

1. Feliciak Mariusz 2. Grochowina Katarzyna 3. Guzik Jolanta 4. Karwat Halina 5. Kostrzewska Iwona 6. Michalski Jerzy 7. Mróz Maria 8. Murawski Eugeniusz 9. Przygodzka Wiesława 10. Purzycki Piotr 11. Wrona Małgorzata

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 22 we Wrocławiu

Szkoła Podstawowa nr 68, ul. Szczęśliwa 28

1. Beć Krzysztof 2. Cichocki Łukasz 3. Dobrzyńska Janina 4. Feliciak Bożena 5. Gniżewska Barbara 6. Kukieł Anna 7. Miczek Zbigniew 8. Okołowicz-Przytulecka Wioletta 9. Pasieka Małgorzata 10. Rzepus Ewa 11. Wasik Dariusz

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 23 we Wrocławiu

Szkoła Podstawowa nr 68, ul. Szczęśliwa 28

1. Biała Dominika 2. Buba Krystyna 3. Kliber Marta 4. Labiś Bożena 5. Matysiak Dorota 6. Myśliwek Tomasz 7. Olencewicz Barbara 8. Ożóg Bolesław 9. Ożóg Henryk 10. Piróg Paweł 11. Stankiewicz Beata

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 24 we Wrocławiu

Specjalny Ośr. Szkolno-Wychowawczy nr 8, ul. Żelazna 57

1. Adamczyk Jan 2. Borowczyk Wiesław 3. Dławichowska Milena Maria 4. Godula Anna 5. Graś Krystyna 6. Kalbarczyk Paweł 7. Krynicka Janina 8. Mielniczuk Seweryn 9. Siwczuk Marcin 10. Szkolny Jerzy 11. Urbańska Jolanta

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 25 we Wrocławiu

Stowarz. Wspier. Burs i Internatów Adept, ul. Jemiołowa 46/48

1. Biała Patrycja 2. Borowiec Iwona 3. Grzybowski Paweł 4. Klein Grzegorz 5. Krzyżyk Regina 6. Loranc-Leśniak Iwona 7. Malinowska Justyna 8. Mielniczek Władysław 9. Pabianiczyk Karolina 10. Sobańska Helena 11. Szczupak Andrzej

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 26 we Wrocławiu

Admiron-5 Sp. z o.o., ul. Spiżowa 29/3

1. Biała Elżbieta 2. Chmura Krystyna 3. Derejczyk Cezary 4. Drożdżyński Aleksander 5. Jończyk Teresa 6. Kalinowska Marzanna 7. Leszczyńska Oksana 8. Łukowski Mariusz 9. Rozynek Danuta 10. Starzycki Robert 11. Surowiec Sylwia

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 27 we Wrocławiu

Zespół Szkół nr 11, ul. Grochowa 36/38

1. Biernat Elżbieta 2. Charchuła Mariusz 3. Janc Barbara 4. Jaśkowiak Edyta 5. Małecka Halina 6. Niemczyk Bożena 7. Starzycki Rafał 8. Stasiak Aleksandra 9. Szeczyk Eugeniusz 10. Szewczyszyn Małgorzata 11. Zawadzka Mariola

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 28 we Wrocławiu

Gimnazjum nr 16, ul. Jemiołowa 57

1. Bednarczyk Barbara 2. Grabińska Wiktoria 3. Jaworska Anna 4. Kowalska Henryka 5. Krawczyk Emilia 6. Liwczycki Waldemar 7. Michalska Małgorzata 8. Rokomińska Joanna 9. Szemborska Jadwiga 10. Wojtaszik Elżbieta 11. Wyroch Remigiusz

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 29 we Wrocławiu

V Liceum Ogólnokształcące, ul. Grochowa 13

1. Bednarczyk Ida 2. Białas Monika 3. Cierpiał Piotr 4. Dutkowski Leszek 5. Fabisiak Mariusz 6. Kłobut Dagna 7. Kraśnicka Wioletta 8. Krzyżyk Aurelia 9. Kurzeja Jacek 10. Olszewska Anna 11. Pawlikowska Teresa

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 30 we Wrocławiu

Zespół Szkół nr 11, ul. Grochowa 36/38

1. Decowska-Kusz Jolanta 2. Kaprykowska Danuta 3. Kołodziej Mariusz 4. Krzak Grażyna 5. Łaskowski Edward 6. Maciejewska Magdalena 7. Nowak Krystyna 8. Pajewska Sylwia 9. Skowron Beata 10. Słowiński Jakub 11. Szewczyk Paweł

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 31 we Wrocławiu

Przedszkole nr 141, al. Generała Hallera 77a

1. Faber Maria 2. Grześkowiak Wiesława 3. Konkel Dariusz 4. Kowalczyk Beata 5. Mrozowska Dorota 6. Paliwoda Marzena 7. Pisching Przemysław 8. Popławska Ewa 9. Sznytkowski Marcin 10. Twardowski Ryszard 11. Wieszołek Barbara

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 32 we Wrocławiu

VII Liceum Ogólnokształcące, ul. Krucza 49

1. Bacz Justyna 2. Bednarz Piotr 3. Koron Katarzyna 4. Kuczyńska Anna 5. Kuziak Stanisław 6. Lewicki Mateusz 7. Łuczyszyn Janusz 8. Nitka Joanna 9. Oborska Anna 10. Pierzchała Wanda 11. Rajchert Marek

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 33 we Wrocławiu

Vii Liceum Ogółnokształcące, ul. Krucza 49

1. Bujnicka Anna 2. Chytła Julia 3. Cieślik Krzysztof 4. Giel Joanna 5. Gryszpińska Alicja 6. Kwaśny Danuta 7. Lewicka Olga 8. Pilarczyk Katarzyna 9. Twardowska Kornelia 10. Tyczyńska Monika 11. Zabłocka Maria

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 34 we Wrocławiu

VII Liceum Ogółnokształcące, ul. Krucza 49

1. Cieślik Urszula 2. Dębowska Bożena 3. Durak Marcin 4. Gawrońska Barbara 5. Hnat Andrzej 6. Kozłowska Barbara 7. Rychłowska Zuzanna 8. Trębusiewicz Maciej 9. Ulanecki Marek 10. Wolniak Krystyna 11. Zabłocka Iga

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 35 we Wrocławiu

Gimnazjum nr 6, aleja Pracy 24

1. Gapiński Piotr 2. Górecki Grzegorz 3. Grzybowska Krystyna 4. Kozłowski Waldemar 5. Marchewicz Anna 6. Partyka Patrycja 7. Połowczuk Beata 8. Trawdowski Piotr 9. Wakulski Paweł 10. Wolańska Joanna 11. Żyła Jan

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 36 we Wrocławiu

Szkoła Podstawowa nr 109, ul. Inżynierska 54

1. Boczar Bogusław 2. Buba Marek 3. Górczyński Adam 4. Habiak Karol 5. Kielich Lidia 6. Lewandowska Joanna 7. Lewicka Renata 8. Maciejewska Maja 9. Maciejewski Marek 10. Matolicz Ryszard 11. Walczak Agnieszka

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 37 we Wrocławiu

Szkoła Podstawowa nr 109, ul. Inżynierska 54

1. Bodylewicz Katarzyna 2. Goś Paweł 3. Haniszewski Michał 4. Klimas Jadwiga 5. Nowak Danuta 6. Osiński Adolf 7. Piątkowski Damian 8. Rzempołuch Zbigniew 9. Sawicka Jadwiga 10. Szaran Stanisław 11. Zdeb Wojciech

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 38 we Wrocławiu

Zespół Szkół Budowlanych, ul. Grabiszyńska 236

1. Czerwińska Alicja 2. Kaczmarek Anna 3. Mazurek Maria 4. Nosowicz Zofia 5. Owczarzak Małgorzata 6. Podhorodecka Maria 7. Rosiński Marcin 8. Suchowicz Krystian 9. Szotkowski Krzysztof 10. Zagórna Krystyna 11. Zieliński Henryk

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 39 we Wrocławiu

Elektroniczne Zakłady Naukowe, ul. Ostrowskiego 22

1. Dobrzycki Edmund 2. Gurgan Czesław 3. Jurczak Natalia 4. Korzeniewski Tomasz 5. Mądry Joanna 6. Paszel Urszula 7. Pawłowski Mateusz 8. Piszczek Daria 9. Rajca Tomasz 10. Stańczyk-Sobota Danuta 11. Śmigielska Stanisława

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 40 we Wrocławiu

Szkoła Podstawowa nr 82, ul. Blacharska 13

1. Bunkowski Grzegorz 2. Celejewska Grażyna 3. Chwiszczuk Wiktoria 4. Hobgarska Jadwiga 5. Kosamcz Kamila 6. Krakowska Jadwiga 7. Krzysiak Halina 8. Leśko Wanda 9. Przybysz Agnieszka 10. Urbańska Edyta 11. Zielińska Irena

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 41 we Wrocławiu

Szkoła Podstawowa nr 82, ul. Blacharska 13

1. Celejewska Izabela 2. Chielniczuk Barbara 3. Czerwińska-Górz Bożena 4. Dul Michał 5. Iwasieczko Lech 6. Klijewska-Raszko Iwona 7. Kloc Ewa 8. Leśko Izabela 9. Mizak Kazimiera 10. Somiaka Karola 11. Wybacz Magdalena

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 42 we Wrocławiu

Klub Energetyka, ul. Łowiecka 12/14

1. Bugiel Urszula 2. Freus Magdalena 3. Góral Michał 4. Korzeniowski Alojzy 5. Krzyżanowska Katarzyna 6. Motyl Monika 7. Najwer Janina 8. Nizioł Dorota 9. Ochnik Anna 10. Rudziński Marcin 11. Sznerch Elżbieta

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 43 we Wrocławiu

Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna, ul. Łowiecka 13/17

1. Bawor Krzysztof Jerzy 2. Bogucka Anita 3. Garbosz Sebastian 4. Hutt Dariusz 5. Janus Piotr 6. Krawiec Wioletta 7. Motyl Lidia 8. Oziembłowski Marek 9. Paprocki Waldemar 10. Robakowska Krystyna 11. Smagała Renata

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 44 we Wrocławiu

Siedziba Rady Osiedla Nadodrze, ul. Rydygiera 43

1. Dydyna Łucja 2. Kowynia Dorota 3. Kręgiel Janina 4. Łukomska Danuta 5. Michalska Justyna 6. Olech Wioletta 7. Sznerch Jerzy 8. Wielińska Wioletta 9. Wiśniewska Danuta 10. Woźnica Adam 11. Zdębiak Dorota

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 45 we Wrocławiu

Gimnazjum nr 4, ul. Paulińska 14

1. Bartnicka-Romanowska Teresa 2. Dudkowski Tadeusz 3. Jagiella Renata 4. Kowynia Krzysztof 5. Piekarska Beata 6. Rudnik Zbigniew 7. Buczek Ryszard 8. Sękalska Anna 9. Tomalak Jolanta 10. Trojan Marta 11. Wilczyńska Magdalena

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 46 we Wrocławiu

Szkoła Podstawowa nr 108, ul. Bolesława Chrobrego 3

1. Błaszczyk Joanna 2. Buczek Jolanta 3. Frysiak Piotr 4. Horyń Jolanta 5. Jastrzębska Maja 6. Mróz Karolina 7. Paluch Ewa 8. Rudzińska Jolanta 9. Wardak Mariola 10. Zięba Marek 11. Żyźniewski Jaropełk

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 47 we Wrocławiu

Szkoła Podstawowa nr 108, ul. Bolesława Chrobrego 3

1. Bagińska Elżbieta 2. Cisoń Alicja 3. Gaj Kamil 4. Kopka Agnieszka 5. Ratuszyńska Maria 6. Starzycka Anna 7. Szymczak Bartłomiej 8. Śpiewak Przemysław 9. Tomaszewska Urszula 10. Wiśniewska Barbara 11. Zięba Katarzyna

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 48 we Wrocławiu

Prywatny Zarząd Mieszkaniami Sp. z o.o., ul. Otwarta 3/5

1. Bajerski Artur 2. Chmurzyński Łukasz 3. Grodzki Artur 4. Jaworska Dorota 5. Klatka Jacek 6. Kosiarek Wiesława 7. Nowak Wojciech 8. Olinowicz-Chmielarz Maria 9. Pietryszyn Łukasz 10. Wrzosek Daniel 11. Zapytowska Teresa

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 49 we Wrocławiu

Pryw. Polic. Studium Fotograficzne Pho-Bos, ul. Drobnera 5

1. Gniazdowski Artur 2. Kania Magdalena 3. Kępska Kamila 4. Kraśnicka Renata 5. Krawczyk Jadwiga 6. Łakota Beata 7. Marak Piotr 8. Osada Przemysław 9. Różycki Sławomir 10. Rzechaczek Danuta 11. Skrzypiec Krystyna

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 50 we Wrocławiu

Prywa. Policealne Studium Fotogr. Pho-Bos, ul. Drobnera 5

1. Badowski Artur 2. Błaszczyńska Agata 3. Cichońska Teresa 4. Gajek Aleksandry 5. Huczko Ida 6. Kaleta Elżbieta 7. Mazur Stanisław 8. Paprocka Marianna 9. Rossa Arkadiusz 10. Szyndlarewicz Halina 11. Zygmunt Elżbieta

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 51 we Wrocławiu

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej, pl. Maksa Borna 1/4

1. Arendt Katarzyna 2. Bujwid Marta 3. Karliński Wojciech 4. Lipka Ewa 5. Mazur Janusz 6. Nędzyńska Dorota 7. Olbert Karolina 8. Oleszkiewicz Tomasz 9. Szczepaniak Zenobia 10. Tomalak Helena 11. Zawal Adam

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 52 we Wrocławiu

Szkoła Podstawowa nr 93, ul. Niemcewicza 29/3

1. Bąk Bartosz 2. Cwynar Joanna 3. Czaja Małgorzata 4. Jaworski Paweł 5. Kańska Mirosława 6. Kircań Danuta 7. Łajsza Magdalena 8. Obora Anna 9. Szrek Rafał 10. Szymusia Zofia 11. Wrzosek Adrian

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 53 we Wrocławiu

Szkoła Podstawowa nr 93, ul. Niemcewicza 29/3

1. Dudek Henryk 2. Dzikowski Piotr 3. Karwat Andrzej 4. Kocoń Irena 5. Kotłowski Władysław 6. Kozłowska Marianna 7. Masztalerz Krzysztof 8. Osada Ilona 9. Prusak Agnieszka 10. Siemańska Maria 11. Sycz Jacek

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 54 we Wrocławiu

Gimnazjum nr 8, ul. Roosevelta 15

1. Bęben Mariola 2. Gadomska Agata 3. Głowienko Dorota 4. Kiernicka Janina 5. Kotas Krystyna 6. Malina Anna 7. Matczuk Jadwiga 8. Mędrzak Marek 9. Pietkiewicz Elżbieta 10. Prys Joanna 11. Szablowska Katarzyna

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 55 we Wrocławiu

Lotnicze Zakłady Naukowe, ul. Trzebnicka 33

1. Adamska Elżbieta 2. Antoniewicz Radosław 3. Dziuba Tomasz 4. Jankowski Zygmunt 5. Jaroni Justyna 6. Karasewicz Mieczysław 7. Malinowski Romuald 8. Nowak Grażyna 9. Ostrowska Katarzyna 10. Tupaj Antoni 11. Zelent Małgorzata

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 56 we Wrocławiu

Szkoła Podstawowa nr 74, ul. Kleczkowska 2

1. Jankowska Teresa 2. Jaworski Tomasz 3. Kucharska Martyna 4. Malińska Jolanta 5. Miksiewicz Aneta 6. Możdżeruk Paweł 7. Rokita Przemysław 8. Słonikowski Adam 9. Szczebak Karolina 10. Wakuła Karol 11. Wawrzyniak Małgorzata

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 57 we Wrocławiu

Szkoła Podstawowa nr 74, ul. Kleczkowska 2

1. Adamska Aneta 2. Burchacka Ewa 3. Dudkowska Wanda 4. Galicka Jolanta 5. Jankowska Barbara 6. Kołodziej Bożena 7. Kropidło Katarzyna 8. Nakielski Marcin 9. Pałysa Krystyna 10. Robert Supeł 11. Torebko Wioletta

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 58 we Wrocławiu

Zespół Szkół nr 10, ul. Księcia Poniatowskiego 9

1. Augiewicz Jolanta 2. Dolata Grzegorz 3. Jankowska Katarzyna 4. Kostańska Marta 5. Lewandowska Bożena 6. Matulewicz Czesław 7. Mioduszewski Piotr 8. Mońka Grażyna 9. Olejarz Jerzy 10. Polewiak Adam 11. Wróbel-Sinha Rita

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 59 we Wrocławiu

Zespół Szkół nr 10, ul. Księcia Poniatowskiego 9

1. Kołodziej Jerzy 2. Mońka Aleksandra 3. Nowak Danuta 4. Piesiewicz Katarzyna 5. Shedor Ryszard 6. Skoneczny Andrzej 7. Sznerch Beata 8. Szot Marek 9. Torebko Wioletta 10. Turek Halina 11. Ziętek Piotr

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 60 we Wrocławiu

Gimnazjum nr 8, ul. Jedności Narodowej 112

1. Bicz Zofia 2. Jaworski Bogdan 3. Kowalska Barbara 4. Kupczyk Jacek 5. Marzec Kamila 6. Michalik Małgorzata 7. Nitsch Jadwiga 8. Piętak Lucyna 9. Shedor Jadwiga 10. Sutowicz Piotr

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 61 we Wrocławiu

Atena Sp. z o.o., ul. Kluczborska 31/33

1. Bałaban Krzysztof 2. Borowy Zdzisława 3. Endel-Ragis Alicja 4. Gierosz Aleksander 5. Grenda Dominika 6. Horodecki Robert 7. Lewandowska Maria 8. Motylska Małgorzata 9. Pękalski Andrzej 10. Sikorski Władysław 11. Szewczykowska Wanda

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 62 we Wrocławiu

Gimnazjum nr 15, ul. Jedności Narodowej 117

1. Baszucki Kazimierz 2. Kosiorowska-Ausbiter Stanisława 3. Kowalewska Ewa 4. Krawczyk Czesław 5. Małecka Iwona 6. Motylska Anna 7. Polkowski Paweł 8. Sikorski Michał 9. Słowikowska Urszula 10. Staniak Michał 11. Weber Anna

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 63 we Wrocławiu

Szkoła Podstawowa nr 78, ul. Jedności Narodowej 195

1. Falkowska Barbara 2. Fredo Agnieszka 3. Jachoł Wiesław 4. Latoń Jerzy 5. Majtyka Teresa 6. Michalak Anna 7. Pasicka Joanna 8. Przeradzki Andrzej 9. Szala Agnieszka 10. Wabia Grażyna 11. Włodarczak Agnieszka

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 64 we Wrocławiu

Szkoła Podstawowa nr 78, ul. Jedności Narodowej 195

1. Antoniszyn Maria 2. Bocian Bernadeta 3. Charłampowicz Monika 4. Chromińska Ewa 5. Hutnik Anna 6. Kopeć Małgorzata 7. Olejarz Artur 8. Owsianko Mariola 9. Ptak Roman 10. Sleiman Nadim 11. Tomaś Katarzyna

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 65 we Wrocławiu

Prywatny Zarząd Mieszkaniami Sp. z o.o., ul. Karola Miarki 7

1. Bartnik Marek 2. Bednarek Katarzyna 3. Dubaniewicz Elżbieta 4. Kazmierczak Tomasz 5. Krysiak Agnieszka 6. Laskowski Tadeusz 7. Lewicka Anna 8. Pękalski Mariusz 9. Pleban Krystyna 10. Prus Joanna 11. Szota Małgorzata

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 66 we Wrocławiu

Przedszkole nr 55, ul. Nowowiejska 36

1. Cecut Alicja 2. Czerniakowski Antoni 3. Dobrzańska Iwona 4. Jankowicz Zdzisław 5. Kędzierska Maria 6. Krysiak Jerzy 7. Michalak Marzena 8. Miś Jacek 9. Stelmaszczyk Barbara 10. Juzyk Wioletta 11. Zagórska Agnieszka

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 67 we Wrocławiu

Szkoła Podstawowa nr 1, ul. Nowowiejska 78

1. Bohdanowicz Renata 2. Cygal Michał 3. Gruhn Anna 4. Kolasińska Edyta 5. Kołodziejska Jadwiga 6. Łazowska Agata 7. Nowacka Anna 8. Pałczak Agnieszka 9. Pecyna Adela 10. Przybysz Alicja 11. Rusinek Barbara

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 68 we Wrocławiu

Szkoła Podstawowa nr 1, ul. Nowowiejska 78

1. Chrzanowska Jolanta 2. Drozdowski Tomasz 3. Głaz Marcin 4. Libura Marek 5. Osińska Iwona 6. Pazera Wanda 7. Polańska Gabriela 8. Stala Katarzyna 9. Suchojad Zofia 10. Szydłowski Rafał 11. Walkowicz Michał

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 69 we Wrocławiu

Szkoła Podstawowa nr 107, ul. B. Prusa 64/74

1. Baraniak Danuta 2. Budziński Mariusz 3. Cieśla Rafał 4. Łopuszyńska Janina 5. Osiński Grzegorz 6. Piniecki Paweł 7. Sulecka Paulina 8. Szulimowska Aleksandra 9. Tutkaj Grzegorz 10. Wieczorek Dorota 11. Załustowicz Lucyna

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 70 we Wrocławiu

Szkoła Podstawowa nr 107, ul. B. Prusa 64/74

1. Kołodziejczyk Karolina 2. Konwerska Bożena 3. Kruszelnicka Magdalena 4. Krzewińska Beata 5. Krzysztofik Paulina 6. Kuryło Marta 7. Mazurkiewicz Małgorzata 8. Ryszard Szydłowski 9. Tatomir Piotr 10. Tyniec Paulina 11. Woźniak Paweł

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 71 we Wrocławiu

Przedszkole nr 34, ul. Gdańska 26

1. Chiliński Krzysztof 2. Czerski Marcin 3. Durzyńska Anna 4. Feiga Jakub 5. Krupiński Marian 6. Krzyśko Krystyna 7. Michniewski Dariusz 8. Ogiński Kazimierz 9. Pasieka Jakub 10. Piasecki Paweł 11. Puszkarów Danuta

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 72 we Wrocławiu

Przedszkole nr 109, ul. Nowowiejska 78/80

1. Ciepłoch Robert 2. Georgiew Karol 3. Jurkiewicz Roman 4. Kołodziej Kazimierz 5. Kornecki Wojciech 6. Kosendiak Władysław 7. Kuryło Iwona 8. Marcinkowska Marta 9. Marszalek Helena 10. Swiątek Tomasz 11. Szałkiewicz Joanna

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 73 we Wrocławiu

DZO PCK (wejście od ul. Czerwonego Krzyża, ul. Bujwida 34

1. Biorska Maria 2. Gierczycka Halina 3. Głogowiak-Wierzbicka Stefania 4. Leśniańska Urszula 5. Młodzianowski Kazimierz 6. Osiński Andrzej 7. Pawlik Magdalena 8. Pawłowska Joanna 9. Wielgorz Ewelina 10. Winiarska Ewa 11. Żukowska Katarzyna

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 74 we Wrocławiu

Szkoła Podstawowa nr 84, ul. Górnickiego 20

1. Brzozowski Bogdan 2. Gładkiewicz Krystyna 3. Lalka Marcin 4. Lis-Olszewski Jacek 5. Pierścionek Marzena 6. Roder Andrzej 7. Skaradziński Kazimierz 8. Skowrońska Izabela 9. Smolarek Jadwiga 10. Sobociański Stanisław 11. Wierzba Adrianna

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 75 we Wrocławiu

Aula Medycznego Studium Zawodowego nr 2, ul. Grunwaldzka 2

1. Biskowski Janusz 2. Bujarska Henryka 3. Chwaliszcz Paweł 4. Cieplik Monika 5. Cisłowska Małgorzata 6. Iwaniszyn Elżbieta 7. Krupiński Mariusz 8. Kuźbik Krzysztof 9. Paterek Krystyna 10. Smardz Krystyna 11. Sokół Maria

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 76 we Wrocławiu

Szkoła Podstawowa nr 12, ul. Janiszewskiego 14

1. Biegdalska Klaudia 2. Borysewicz Beata 3. Bujarska Marta 4. Kolasiński Jerzy 5. Kuźbik Leokadia 6. Lalka Teresa 7. Nowaczek Teresa 8. Pieczulis-Gądek Teresa 9. Siemieniec Michał 10. Sokołowski Leszek 11. Wolski Ernest

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 77 we Wrocławiu

gmach główny Politechniki Wrocławskiej, wybrzeże Wyspiańskiego 27

1. Drynda Alicja 2. Galant Marta 3. Janus Anna 4. Jaskółka Stanisław 5. Kobak Walentyna 6. Małolepsza Elżbieta 7. Mężyk Grażyna 8. Olber Łukasz 9. Olszewski Stanisław 10. Pawluk Tomasz 11. Serkiz Katarzyna

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 78 we Wrocławiu

Dom Studencki "Parawanowiec", pl. Grunwaldzki 28

1. Bolek Marek 2. Czerniak Sylwia 3. Głowacka Grażyna 4. Gołacki Tomasz 5. Kołoszewska Jadwiga 6. Kurnicki Łukasz 7. Skowroński Michał 8. Skrobisz Henryk Tadeusz 9. Sudoł Katarzyna 10. Szałucho Beata 11. Zimmerman Grażyna

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 79 we Wrocławiu

Dom Studencki "Dwudziestolatka", ul. Piastowska 1/13

1. Bielińska Joanna 2. Janowska Bożena 3. Joachimiak Grzegorz 4. Korman Robert 5. Marciszewska Wanda 6. Mierzejewska Danuta 7. Oldakowska Patrycja 8. Parszewska Ewa 9. Połakowski Zdzisław 10. Sąsiadek Ewa 11. Żrałko Bartłomiej

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 80 we Wrocławiu

Zespół Szkół nr 15, ul. Chopina 9b

1. Barbrich Małgorzata 2. Grzymek Daniela 3. Jastrzębska Chodorek Barbara 4. Kilińska Katarzyna Małgorzata 5. Kocioła Maciej 6. Ostapczuk Sabina 7. Pawlukiewicz Wioletta 8. Phan Ilona 9. Stawska Krystyna 10. Walczak Janina 11. Wojda Anna

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 81 we Wrocławiu

Zespół Szkół nr 15, ul. Chopina 9b

1. Cieplicka Bogusława 2. Kolanek Agnieszka 3. Krzemiński Krystian 4. Majcher Katarzyna 5. Nowakowski Witold 6. Ostapczuk Daniela 7. Otolska Jolanta 8. Plata Józefa 9. Szklarczyk Stanisław 10. Szulc Waldemar 11. Szych Ewa

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 82 we Wrocławiu

Zespół Szkół nr 22, ul. Parkowa 18

1. Bartosiewicz Maria 2. Bomba Piotr 3. Gajewska Elżbieta 4. Głowacka Magdalena 5. Grzywacz Edmund 6. Jarosz Jaremi 7. Krzyżanowski Marcin 8. Rybak Paweł 9. Sienkiewicz Anatol 10. Świder Barbara 11. Wygaś Zofia Irena

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 83 we Wrocławiu

Szkoła Podstawowa nr 45, ul. Krajewskiego

1. Ciechanowska Ewelina 2. Czerska Małgorzata 3. Klecz Renata 4. Kowalski Bogdan 5. Ławniczak Magdalena 6. Obuchowski Jerzy 7. Podżorska Maria 8. Regulska-Musiał Elżbieta 9. Szarek Joanna 10. Szot Katarzyna 11. Wiśniewska Joanna

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 84 we Wrocławiu

Szkoła Podstawowa nr 45, ul. Krajewskiego

1. Beliczyńska Katarzyna 2. Hasiewicz Małgorzata 3. Kocieliński Adam 4. Koziołek Paweł 5. Krupińska Teresa 6. Kurnicki Kamil 7. Kuszpit Andrzej 8. Ławniczak Mariusz 9. Musiał Marcin 10. Patkowski Jerzy 11. Stankiewicz Zbigniew

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 85 we Wrocławiu

Fontis Sp. z o.o., ul. ks. Jezierskiego 14

1. Arendarska Wanda 2. Dalba Donata 3. Gliszczyńska Barbara 4. Kosturkiewicz Justyna 5. Mazur Andrzej 6. Nowakowski Michał 7. Otulski Jan 8. Sarnecki Michał 9. Szachno Anna 10. Węcławski Maciej 11. Włodarczyk Marcin

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 86 we Wrocławiu

klub Bounavista (byłe kino Światowid), ul. Kosynierów Gdyńskich 59

1. Arendarski Marek 2. Chmielewski Krzysztof 3. Grabda Genowefa 4. Kotomska Agata 5. Małecka Agata 6. Styrczula Paweł 7. Taczyński Tadeusz 8. Urbanek Marta 9. Wasiński Piotr 10. Witrykus Magdalena 11. Zawadzka Ewa

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 87 we Wrocławiu

Dom Studencki "Arka", ul. Olszewskiego 25

1. Adamowska Agnieszka 2. Bartosiewicz Marta 3. Bujak Krzysztof 4. Filip Agnieszka 5. Górnaś Elżbieta 6. Kocań Alicja 7. Maślanka Grzegorz 8. Mazurczak Beata 9. Rozbicka Krystyna 10. Serwatka Małgorzata 11. Tytkowska Teresa

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 88 we Wrocławiu

Gimnazjum nr 20, ul. Pautscha 9

1. Bujak Marcin 2. Dumin Michał 3. Fiodorow Elżbieta 4. Jaroszyński Piotr 5. Kinga Czyrska-Orlińska 6. Kopras Teresa 7. Potocki Waksmund Radosław 8. Sorotowicz Dorota 9. Szlachtowicz Olga 10. Towgin Piotr 11. Wójcik Tomasz

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 89 we Wrocławiu

Xi Liceum Ogólnokształcące, ul. Spółdzielcza 2a

1. Czokańczuk Dorota 2. Guz Ryszard 3. Jędrzejewska Katarzyna 4. Komorowska Grażyna 5. Kubacki Ewa 6. Morzyk Marianna 7. Potocki-Waksmund Dominik 8. Sławińska Patrycja 9. Suchański Jarosław 10. Ziółkowska Monika 11. Zwierzyńska Ewa

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 90 we Wrocławiu

Szkoła Podstawowa nr 91, ul. Sempołowskiej 54

1. Jędrzejewska Mirosława 2. Kośnikowska Krystyna 3. Lisiecka Bożena 4. Moskwa Krystyna 5. Niemczuk Krystyna 6. Orliński Adrian 7. Owsiak Jakub 8. Parchanowicz Barbara 9. Szarata Agata 10. Śniegocka Karolina 11. Wójcik Iwona

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 91 we Wrocławiu

Szkoła Podstawowa nr 91, ul. Sempołowskiej 54

1. Ducian Marek 2. Kaczkowski Łukasz 3. Komarska Dorota 4. Malczewska Maria 5. Malec Agnieszka 6. Nowak Henryk 7. Sarnecka Maria 8. Stawski Krzysztof 9. Trznadel Maria 10. Woszczyńska Elżbieta 11. Zygadlewicz Piotr

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 92 we Wrocławiu

Straż Miejska Oddział Psie Pole-Śródm., ul. Pautscha 4

1. Helis Józef 2. Kaczmarzyk Karolina 3. Kamińska Marta 4. Kołyszko Danuta 5. Łużny Piotr 6. Machoń Agata 7. Pieczonka Anna 8. Poderska Małgorzata Maria 9. Potocka-Waksmund Teresa 10. Rengifo Diaz Daniel 11. Sztyler Krystyna

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 93 we Wrocławiu

Szkoła Podstawowa nr 96, ul. Krakowska 2

1. Andrejańczyk Wiktor 2. Choniawko Ryszard 3. Czachorowski Henryk 4. Domaradzka Teresa 5. Gryta Ewa 6. Kapuściak Dagmara 7. Kowalczyk Regina 8. Michta Krystyna 9. Mirowska Krystyna 10. Pieczeńczyk Beata 11. Wojciechowska Aleksandra

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 94 we Wrocławiu

Przedszkole nr 12, ul. Zgodna 10/14

1. Bluj Czesław 2. Gajowska Lucyna 3. Helis Marek 4. Kamiński Paweł 5. Karandzos Dorota 6. Kocioła Jolanta 7. Mielniczuk Marzena 8. Nowacka Krystyna 9. Przystajko Renata 10. Slowińska Aneta 11. Szulc Magdalena

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 95 we Wrocławiu

Gimnazjum nr 3, ul. Świstackiego 12A

1. Bednarek Iwona 2. Czarnocka Agnieszka 3. Dębska Małgorzata 4. Dromirecka Adela 5. Fedorczuk Krzysztof 6. Jaremko Łukasz 7. Kozian Piotr 8. Majchrzak Renata 9. Pękalska Katarzyna 10. Stężały Andrzej 11. Strasburger Irena

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 96 we Wrocławiu

Iv Liceum Ogólnokształcące, ul. Świstackiego 12A

1. Bochenek Alfred 2. Dromirecka Elżbieta 3. Grzebna Anna 4. Kiernicka Bożena 5. Koncewicz Katarzyna Agnieszka 6. Michta Rafał 7. Mołda Lidia 8. Rogozińska Krystyna 9. Stomiński Andrzej 10. Świąder Lech Stanisław 11. Zawadzka-Kaczmarek Joanna

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 97 we Wrocławiu

Przedszkole nr 35, ul. Pułaskiego 20

1. Andrejańczyk Anna 2. Cieśla Roman 3. Czekaj Maria 4. Czuchnicka Elżbieta 5. Habas Celina 6. Jara Piotr 7. Madej Joanna 8. Miciak Jolanta 9. Sylwia Norwisz-Soczyńska 10. Warłowska Dorota 11. Witkowski Dawid

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 98 we Wrocławiu

Świetlica Wrocł. Przedsięb. Oczyszczania, ul. Traugutta 72/78

1. Cieśla Urszula 2. Cypiura vel Cieciora Piotr 3. Dębska Grażyna 4. Karandzos Magdalena 5. Kiernicka Anna 6. Kryszk Piotr 7. Piskurska Magdalena 8. Sójka Halina 9. Stasiak Krystyna 10. Szewczak Irena 11. Walczak Łukasz

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 99 we Wrocławiu

Urząd Przewozu Poczty, ul. Małachowskiego 1/9

1. Cypiura vel Cieciora Stanisław 2. Czarnocka Iwona 3. Dziosa Waldemar 4. Grzejszczyk Mariusz 5. Guzikowski Kamil 6. Kazimiera Krystosiak 7. Kuśmierska Halina 8. Malec Bartosz 9. Nahurny Marian Marek 10. Więcław Joanna 11. Zawierucha Anna

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 100 we Wrocławiu

Szkoła Podstawowa nr 85, ul. Traugutta 37/4 11. Gawryluk Waleria 2. Grzymek Elżbieta 3. Kalitczuk Włodzimierz 4. Kałowska Krystyna 5. Kołodna Stefania 6. Kozioł Marian 7. Kuchar Małgorzata 8. Kuświk Lucyna 9. Pawlak Łukasz 10. Woźny Sylwia 11. Zielińska Małgorzata

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 101 we Wrocławiu

Zespół Szkół nr 5, ul. gen. Haukego-Bosaka 33

1. Arlukiewicz Bartłomiej 2. Bryc Danuta 3. Kokowski Paweł 4. Kroma Jadwiga 5. Ludkowski Wojciech 6. Meler Andrzej 7. Sekula Andrzej 8. Szarek Aleksandra 9. Tuła Magdalena 10. Wąsola Teresa 11. Wesselny Michał

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 102 we Wrocławiu

Zespół Szkół Teleinformatycznych i Elek., ul. gen. Haukego-Bosaka 2

1. Bondar Maria 2. Borowczyk Katarzyna 3. Kamińska Dorota 4. Knapik Radosław 5. Ludkowska Anna 6. Nawrot Alicja 7. Plucińska Agnieszka 8. Staniewski Rafał 9. Stec Elżbieta 10. Suszczyńska Patrycja 11. Żukowski Piotr

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 103 we Wrocławiu

Zespół Szkół Ekonomiczno-Administracyjnych, ul. Worcella 3

1. Ciepliński Tomasz 2. Czaplicki Cezary 3. Głowacka Małgorzata 4. Grochowski Artur 5. Kokowska Elżbieta 6. Kostrowicki Michał 7. Kostrowska Jadwiga 8. Sarnecka Beata 9. Sekula Grażyna 10. Wojtczak Janusz 11. Żukowska Edyta

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 104 we Wrocławiu

Szkoła Podstawowa nr 46, ul. Ścinawska 2

1. Bagińska Anna 2. Heben Alena 3. Katowicz Barbara 4. Kochanowicz Roman 5. Kuriata Małgorzata 6. Łapińska Teresa 7. Radłowski Andrzej 8. Russ Dorota 9. Rzepecki Arnold 10. Stryjakiewicz Alicja 11. Waszkowiak Artur

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 105 we Wrocławiu

Szkoła Podstawowa nr 46, ul. Ścinawska 2 11. Bagińska Adrianna 2. Gabinet Andrzej 3. Gołębiowska Ewa 4. Grzymałło Bożena 5. Kaliatzi Joanna 6. Kosowska Ewa 7. Kozubek Tomasz 8. Rodziel Natalia 9. Russ Jolanta 10. Szwed Paweł 11. Żebrowski Roman

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 106 we Wrocławiu

Zespół Szkół nr 1, ul. Słubicka 29

1. Brożyna Michał 2. Foremny Marcin 3. Frankowski Paweł 4. Gajdzis-Szczepańska Maria 5. Górecka Grażyna 6. Herman Paweł 7. Malinowska Lidia 8. Pośpiech Mieczysław 9. Prokop Magdalena 10. Widera Tomasz 11. Wójcik Danuta

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 107 we Wrocławiu

Zespół Szkół nr 18, ul. Młodych Techników 58

1. Gadowicz Dariusz 2. Herman Dorota 3. Jaśniewicz Magdalena 4. Jędrzejczak Szymon 5. Korpanty Andrzej 6. Łuksin Barbara 7. Paroń Ewa 8. Pióro Jolanta 9. Radłowska Anna 10. Selwa Elżbieta 11. Waygart Barbara

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 108 we Wrocławiu

Zespół Szkół nr 18, ul. Młodych Techników 58

1. Czyżewska Lucyna 2. Kołata Urszula 3. Kraśniewska Paulina 4. Kuriata Anna 5. Lewicki Tomasz 6. Piechnik Jolanta 7. Podjarkowska Anna 8. Potyraj Franciszek 9. Przewłocki Marek 10. Waygart Mateusz 11. Wójcik Remigiusz

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 109 we Wrocławiu

Szkoła Podstawowa nr 18, ul. Poznańska 26

1. Cira-Szarek Elżbieta 2. Drej Jolanta 3. Grudziński Piotr 4. Jachoł Bernadetta 5. Jóźwik Małgorzata 6. Kasprzak Danuta 7. Kołata Ewelina 8. Kruszyna Eugeniusz 9. Olbert Ryszard 10. Popławski Marcin 11. Urbańska Małgorzata

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 110 we Wrocławiu

Zespół Szkół nr 7, ul. Braniborska 57

1. Bojor Zofia 2. Jasińska Eugenia 3. Kuncewicz Krystyna 4. Lendzioszek Ewa 5. Leszczyńska Danuta 6. Marciankowska Salomea 7. Nawrot Alina 8. Olejniczak Emilia 9. Ośniałowska Urszula 10. Trębicka Agata 11. Warchoł Beata

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 111 we Wrocławiu

Zespół Szkół nr 1, ul. Poznańska 18

1. Bończa-Pióro Konrad 2. Głowicka Zofia 3. Greinert Aleksander 4. Janiszewski Jerzy 5. Kapkowska Maria 6. Kluszycki Sławomir 7. Kojka Krzysztof 8. Kowalska Anna 9. Łukaszewicz Krzysztof 10. Szymańska Kamila 11. Zaremba Monika

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 112 we Wrocławiu

Przedszkole nr 102, ul. Litomska 1 11. Billewicz Elżbieta 2. Gąsieniec Maria 3. Janczak Krystyna 4. Kałek Łukasz 5. Krawczyk Marianna 6. Król Helena 7. Maruszewska Jadwiga 8. Puławska Anna 9. Rajewski Grzegorz 10. Smolarczyk Aleksandra 11. Szymańska Honorata

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 113 we Wrocławiu

Gimnazjum nr 28, ul. Zachodnia 2

1. Cierpisz Joanna 2. Duszyńska Patrycja 3. Górski Tomasz 4. Kościak Jan 5. Leszczyńska Dominika 6. Malkiewicz Mieczysława 7. Schmidt Wojciech 8. Stary Barbara 9. Szator Barbara 10. Szczyrbak Tadeusz 11. Ubysz Justyna

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 114 we Wrocławiu

Niepubliczny ZOZ "Starmed", ul. Młodych Techników 7

1. Ćwil-Samaćko Renata 2. Dąbrowski Andrzej Wojciech 3. Drygowska Agnieszka 4. Kaznocha Jolanta 5. Krynicka Patrycja 6. Maj Ryszarda 7. Przewłocka Teresa 8. Starzycka Joanna 9. Wolikowska Grażyna 10. Zimowska Marta 11. Ziółkowski Marek

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 115 we Wrocławiu

Państwowa Wyższa Szkoła Teatralna, ul. Braniborska 59

1. Gnitecka Marianna 2. Kalinowski Maksymilian 3. Kochanowska Elżbieta 4. Krzykowska Katarzyna 5. Lisowski Bronisław 6. Łapka Tomasz 7. Marciniak Jerzy 8. Masseli Dariusz 9. Piotrowska Irena 10. Staniak Marzena 11. Szczot Elżbieta

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 116 we Wrocławiu

Niepubliczny ZOZ, ul. Ziemowita 1/9

1. Berkowska Marta 2. Chwastowska Krystyna 3. Hulewicz Ludwika 4. Jakóbczak Mirosław 5. Kozińska-Kalińska Dobrosława 6. Krajewski Marek 7. Kucharzewska Ewa 8. Kulczak Jolanta 9. Kurzyńska-Kanoza Grażyna 10. Mazur Cecylia 11. Węgorkiewicz Jadwiga

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 117 we Wrocławiu

Zespół Szkół nr 9, Podwale 20

1. Baron-Rybicka Elżbieta 2. Jagusz Małgorzata 3. Jaja Jadwiga 4. Krysiak Teresa 5. Liszka Regina 6. Łapka Maria 7. Matys Marianna 8. Michoń Łukasz 9. Paul Teresa 10. Rozwadowska-Leśniewska Danuta 11. Słoka Andrzej

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 118 we Wrocławiu

Zespół Szkół nr 24, ul. Kłodnicka 36

1. Czerniewski Sławomir 2. Jedyński Marcin 3. Jukowska Halina 4. Kącka Grażyna 5. Jaworski Leszek 6. Moll Teresa 7. Otrębski Piotr 8. Pietkun Krystyna 9. Tradecki Marek 10. Walusiński Adam 11. Wesołowski Krzysztof

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 119 we Wrocławiu

Przedszkole nr 122, ul. Kłodnicka 23

1. Badzioch Stanisław 2. Drukarczyk Jadwiga 3. Jaremko Jan 4. Jezierska Krystyna 5. Kania Marta 6. Korczala Beata 7. Kuliś Rafał 8. Niedzielska Jadwiga 9. Szymczuk Magdalena 10. Wojtkiewicz-Rok Kamil 11. Wolanik Anna

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 120 we Wrocławiu

Zespół Szkół nr 24, ul. Kłodnicka 36

1. Bogusz Dariusz 2. Cecylia Kołacka 3. Górak Małgorzata 4. Harłukowicz Łukasz 5. Kucharska Anna 6. Łyczak Bogusława 7. Niedzielska Anna 8. Niemiec Ewa 9. Ruta Marcin 10. Stankiwicz Łukasz 11. Zwolak Bożena

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 121 we Wrocławiu

Szkoła Podstawowa nr 118, bulwar Ikara 19

1. Bąk Marek 2. Kalinowski Jakub 3. Kosyk Paweł 4. Kozica Marta 5. Kozioł Marek 6. Pasieczna Sabina 7. Pawłowski Tyberiusz 8. Skowron Mieczysław 9. Topolska Elżbieta 10. Wiśniewska Wioletta 11. Wyporkiewicz Bożena

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 122 we Wrocławiu

Szkoła Podstawowa nr 118, bulwar Ikara 19

1. Boczek Grażyna 2. Filip-Marcinkowska Anna 3. Gałacka Agnieszka 4. Kozica Marian 5. Kozieł Maria 6. Kurowicki Maciej 7. Mikrut Marzena 8. Najdat Jomaa 9. Radziun Mirosława 10. Zabski Rafał 11. Ziębicka Monika

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 123 we Wrocławiu

Szkoła Podstawowa nr 118, bulwar Ikara 19

1. Badzioch Wanda 2. Bąk Anna 3. Doamchowski Marek 4. Karpiński Marcin 5. Leszczyński Marcin 6. Mawrojanidis Beata 7. Ozarski Michał 8. Skotnicka Jolanta 9. Uniatowicz Alicja 10. Włodarczyk Eulalia 11. Zawierucha Małgorzata

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 124 we Wrocławiu

Przedszkole nr 113, ul. Lotnicza 22

1. Bencal Dorota 2. Czajkowski Łukasz 3. Guzowski Jakub 4. Jaszek Halina 5. Jaszkowski Marek 6. Kilijańska Anna 7. Łaszkiewicz Jolanata 8. Michniewicz Monika 9. Pieczarka Wiesława 10. Szymański Roman 11. Uszak Artur

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 125 we Wrocławiu

Przedszkole nr 113, ul. Lotnicza 22

1. Drygała Maria 2. Kankowski Marek 3. Kazimierz Oleksiak 4. Kociumbas Artur 5. Kozak Agnieszka 6. Kozłowski Tomasz 7. Radziun Wojciech 8. Skowron Alicja 9. Tomala Halina 10. Tradecka Elżbieta 11. Tubis-Kruk Maria

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 126 we Wrocławiu

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2, ul. Horbaczewskiego 6

1. Abramowicz Danuta 2. Bielat Maria 3. Ilków Krzysztof 4. Jakubowski Jarosław 5. Kostynia Helena 6. Łącki Jarosław 7. Nowak Dagmara 8. Rwacińska Monika 9. Sawicka Agnieszka 10. Wieczorek Michał 11. Worobiec Adam

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 127 we Wrocławiu

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2, ul. Horbaczewskiego 6

1. Celuch Marek 2. Dydymski Marian 3. Halicka Maria 4. Jacuński Michał 5. Kalus Wojciech 6. Kiliański Marcin 7. Nowacki Jarosław 8. Nowak Janina 9. Sojczyński Wiesław 10. Ukraiński Czesław 11. Zubrzycki Tomasz

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 128 we Wrocławiu

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2, ul. Horbaczewskiego 6

1. Burska-Urbanowicz Alicja 2. Jackowska Cecylia 3. Jadach Iwona 4. Jakubowska Małgorzata 5. Leszczyńska Anna 6. Salamaga Danuta 7. Szymański Tomasz 8. Tomczyk Piotr 9. Witka Danuta 10. Włodarek Ewa 11. Wojewoda Dorota

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 129 we Wrocławiu

Zespół Szkół nr 3, ul. Szkocka 64

1. Baraniecka Krystyna 2. Bartosik Daniel 3. Becker Joanna 4. Łyczkowski Krzysztof 5. Maciaszczyk Danuta 6. Mally Piotr 7. Matys Renata 8. Mędyk Elżbieta 9. Nowak Wojciech 10. Nyz Krystian 11. Opłocka Dorota

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 130 we Wrocławiu

Zespół Szkół nr 3, ul. Szkocka 64

1. Foryś Mariusz 2. Garadowicz Dorota 3. Górak Piotr 4. Kotowska Urszula 5. Łoś Joanna 6. Mandziejewska Danuta Krystyna 7. Olszewska-Puszczyk Ewa 8. Sroka Janusz 9. Więcek Aneta 10. Wodyk Małgorzata 11. Ziółkowska Kazimiera

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 131 we Wrocławiu

Szkoła Podstawowa nr 28, ul. Grecka 59

1. Fiedziuk Joanna 2. Klepacz Marcin 3. Kowzan Tomasz 4. Kroboczyńska Bożena 5. Kulawik Barnara 6. Łącki Tadeusz 7. Niementowska Barbara 8. Podbucka Monika 9. Sienkowska Małgorzata 10. Ślęzak Dominika 11. Wojciechowska Grażyna

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 132 we Wrocławiu

Szkoła Podstawowa nr 28, ul. Grecka 59

1. Białas Anna 2. Kasprzyk Krystyna 3. Kowzan Grażyna 4. Kulawik Paweł 5. Listopad Danuta 6. Makowska Edyta 7. Polańczyk Maciej 8. Reszka Łukasz 9. Starnowska Urszula 10. Wasilewska Irena 11. Wolska Grażyna

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 133 we Wrocławiu

Przedszkole nr 148, ul. Rogowska 18a

1. Bąk Stanisław 2. Cierniak Przemysław 3. Kolakowska Joanna 4. Kwapisz Dagmara 5. Postrożna Teresa 6. Przybysz Malwina 7. Ruta Zofia 8. Sowińska Elżbieta 9. Sułkowska Agata 10. Szymański Jerzy 11. Zakrocka Hanna

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 134 we Wrocławiu

Zespół Szkół Integracyjnych, ul. Nowodworska 78

1. Ferenc Tomasz 2. Gajewska Halina 3. Kamieniecka Joanna 4. Klimek Genowefa 5. Kotowski Jan 6. Krakowiak Łukasz 7. Kwapisz Kamila 8. Lach Dominik 9. Ostrach Bolesław 10. Pindral Halina 11. Sułat Małgorzata

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 135 we Wrocławiu

Zespół Szkół Integracyjnych, ul. Nowodworska 78

1. Chudzyńska Dorota 2. Herbinger Aleksandra 3. Kowalik Edward 4. Łakota Ludwika 5. Masseli Joanna 6. Mendocha Adolfina 7. Mielczarek Kazimierz 8. Mok Kazimierz 9. Podbucka Izabela 10. Rogalski Mariusz 11. Wójcik Magdalena

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 136 we Wrocławiu

Zespół Szkół Integracyjnych, ul. Nowodworska 78

1. Batnicki Witold 2. Hubicki Aleksander 3. Miłowski Daniel 4. Ossolińska Jadwiga 5. Ostrach Halina 6. Preis Barbara 7. Rogalska Joanna 8. Rosiński Michał 9. Surowiec Sylwia 10. Witan Marta 11. Wójtowicz Barbara

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 137 we Wrocławiu

Przedszkole nr 123, ul. Wojrowicka 3

1. Czabowska Janina 2. Gabinet Zofia 3. Jaroni Justyna 4. Łukowska Anna 5. Macel Aleksandra 6. Pilarska Patrycja 7. Piszel Zbigniew 8. Rogalewski Marek 9. Szczepaniak Zdzisław 10. Szmuc Magdalena 11. Szymańska Anna

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 138 we Wrocławiu

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, ul. Zemska 16C

1. Bryl Ewa 2. Cepa Krzysztof 3. Dudkiewicz Arkadiusz 4. Gorczyca Agnieszka 5. Gos Anna 6. Krystek Aneta 7. Małachowska Danuta 8. Marciniszyn Bartek 9. Markiewicz Michał 10. Mejzińska Marianna 11. Świętach Marzena Zofia

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 139 we Wrocławiu

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, ul. Zemska 16C

1. Badura Halina 2. Barabasz Anna 3. Bartold Tomasz 4. Bulik Magda 5. Czerniak-Stankiewicz Lucyna 6. Czuryło Anna 7. Grzyb Grażyna 8. Krzyżoś Andrzej 9. Przybylski Rafał 10. Rauk Agnieszka 11. Sieńska Maria

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 140 we Wrocławiu

Liceum Ogólnokształcące nr XV, ul. Wojrowicka 58

1. Biniasz Grażyna 2. Janusz Tabaszewski 3. Kłobut Zbigniew 4. Kopaniarz Michał 5. Książkiewicz Dominika 6. Łapiński Ferdynad 7. Osetek-Smertycha Halina 8. Putkowski Przemysław 9. Surma Arkadiusz 10. Szpak Agnieszka 11. Zubkiewicz Agnieszka

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 141 we Wrocławiu

Niepubl. Przedszkole Akademia Pana Kleksa, ul. Wielka 18

1. Beker Irena 2. Dunat Barbara 3. Gawroński Bartosz 4. Janusz Michał 5. Kropącz Czesława 6. Kuc Sylwester 7. Michalski Piotr 8. Przybierała Paweł 9. Sarna Kinga 10. Sarnatowicz Aleksandra 11. Ślusarski Stefan

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 142 we Wrocławiu

Gimnazjum nr 17, ul. Ślężna 2/24

1. Brzostowski Bartosz Zbigniew 2. Czekaj Joanna 3. Kamiński Krzysztof 4. Książek-Węgrzyn Barbara 5. Łopata Agnieszka 6. Merle Krzysztof 7. Pawlik Baraniec Elżbieta 8. Rzemiński Stanisław 9. Skornicz Paweł 10. Sobieszczańska Katarzyna 11. Szczepańska Małgorzata

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 143 we Wrocławiu

Gimnazjum nr 17, ul. Ślężna 2/24

1. Habas Bartosz 2. Jakimowska Anna 3. Jopkiewicz Danuta 4. Łopata Konrad 5. Łukaszewicz Marcin 6. Olszak Piotr 7. Proć Piotr 8. Stembałski Stanisław 9. Świerkot Anna 10. Turbańska Izabela 11. Wojtyczka Wiesława

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 144 we Wrocławiu

Szkoła Podstawowa nr 30, ul. Zaporoska 28

1. Anders Piotr Paweł 2. Grzegorczyk Grażyna 3. Kalinowski Wielisław 4. Lasota Remigiusz 5. Milewska Iza 6. Przybyszewski Adam 7. Radecka Jadwiga 8. Rybacka-Kuc Joanna 9. Soćko Stanisława 10. Wesołowski Hugo Andrzej 11. Wojtyczka Krzysztof

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 145 we Wrocławiu

Centrum Kształcenia Ustawicznego, ul. Swobodna 71/73

1. Błaszkowska Pierzchała Regina 2. Czerwiecka Izabela 3. Gała Marianna 4. Jachowicz Janina 5. Kliś Czesław 6. Kozorys Paweł 7. Kurzweg Grzegorz 8. Ogrodnik Teresa 9. Pawłowska Agnieszka 10. Ślusarska Marta 11. Żakowska Justyna

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 146 we Wrocławiu

Centrum Kształcenia Ustawicznego, ul. Swobodna 71/73

1. Głowacka Bożena 2. Kossowski Krzysztof 3. Kowalska Danuta 4. Łukasik Urszula 5. Mularczyk Jadwiga 6. Osojca Justyna 7. Paluch Krystyna 8. Pierzchała Antoni 9. Piórecki Marcin 10. Puzio Andrzej 11. Semań Michał

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 147 we Wrocławiu

Szkoła Podstawowa nr 72, ul. Trwała 17/19

1. Biskup Paweł 2. Giszczyńska Kur Krystyna 3. Hyska Janina 4. Jahl Andrzej 5. Jasik Lidia 6. Kot Wojciech 7. Kozuła Jan 8. Paździor Szymon 9. Podolska Halina 10. Rozwadowski Tadeusz 11. Uruski Paweł

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 148 we Wrocławiu

Państ. Szkoła Muzyczna I St. im. G. Bacewicz, pl. Powstańców Śląskich 12

1. Chuchla Piotr 2. Gajos Dominika 3. Giszczyński Krzysztof 4. Jankulowska Maria 5. Kałowska Krystyna 6. Krauze Anna 7. Lasota Alicja 8. Paździor Wiktor 9. Siwiec Grażyna 10. Waloszczyk Andrzej 11. Wieliczko Edward

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 149 we Wrocławiu

Zespół Szkół Ekonomicznych, ul. Drukarska 50

1. Baranowski Waldemar 2. Cencner Wojciech 3. Karwowska Katarzyna 4. Kegel Krzysztof 5. Kosela Jolanta 6. Król Halina 7. Łukaszewicz Marzanna 8. Malewicz Katarzyna 9. Mazur Elżbieta 10. Słowińska Patrycja 11. Wieruszewska-Ukleja Dorota

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 150 we Wrocławiu

Gimnazjum nr 30, ul. Jantarowa 5

1. Brynkiewicz Waldemar 2. Burzyński Artur 3. Hańderek Maria 4. Helińska Maria 5. Kabała Anna 6. Mękosa Agata 7. Laskowski Ryszard 8. Siwczuk Beata 9. Surdyk Bogdan 10. Szaciło Anna 11. Śledziona Emilia

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 151 we Wrocławiu

Gimnazjum nr 30, ul. Jantarowa 5

1. Banasiak Jerzy 2. Bronowicki Piotr 3. Hamerska Jolanta 4. Kryk Otylia 5. Krzyczkowska-Sroka Anna 6. Mazany Małgorzata 7. Mikołajczyk Teresa 8. Olejnik Robert 9. Rybacka Barbara 10. Taraszczuk Marcin 11. Tarnowska Maria

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 152 we Wrocławiu

VIII Liceum Ogólnokształcące, ul. Zaporoska 7

1. Brzoza Małgorzata 2. Butkiewicz Kinga 3. Czyż Krzysztof 4. Jankowska Janina 5. Krynicka Regina 6. Migocka Zofia 7. Mróz Dariusz 8. Ogonek Anna 9. Olbiński Roman 10. Wawrzyniak Krystyna 11. Winiecka Helena

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 153 we Wrocławiu

VIII Liceum Ogólnokształcące, ul. Zaporoska 7

1. Buczek Korneliusz 2. Dudzik Agnieszka 3. Garbalik Paweł 4. Jakóbczyk Marta 5. Kwarta Bolesław 6. Mierzejewska Halina 7. Migocki Eugeniusz 8. Olbińska Beata 9. Pietras Jolanta 10. Słupska-Kartaczowska Bożena 11. Wiśniewski Zbigniew

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 154 we Wrocławiu

Szkoła Podstawowa nr 76, ul. Wandy 13

1. Chodaczyński Adam 2. Ćwiek Dorota 3. Ilski Alfons 4. Kinasz Maria 5. Krynicka Małgorzata 6. Ostrowska Agnieszka 7. Różycka Renata 8. Śnieżyk Małgorzata 9. Święcka Ewa 10. Urban Marta 11. Wrzeszcz Piotr

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 155 we Wrocławiu

Telekomunikacja Polska SA, ul. Powstańców Śląskich 134

1. Cieślicka Halina 2. Gątarz Elżbieta 3. Greiss Tomasz 4. Grzybowska Monika 5. Kita Michał Wacław 6. Kosterska Jolanta 7. Łyszkowska Agata Dorota 8. Ptak Bogdan 9. Różańska Agata 10. Rynkowska Stanisława 11. Tańska Jadwiga

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 156 we Wrocławiu

Ośrodek Postaw Twórczych, ul. Działkowa 15

1. Arterniuk Grażyna 2. Bączyk Maciej 3. Bukalski Artur 4. Hajdzik Marian 5. Leszczyńska Anna 6. Michalski Sylwester 7. Scisłowska Barbara 8. Sielużycki Jacek 9. Skrzek Dariusz 10. Słowińska Irmina 11. Wawrzyniak Bernard

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 157 we Wrocławiu

Ośrodek Postaw Twórczych, ul. Działkowa 15

1. Bartczak Ewelina 2. Cisłowski Krzysztof 3. Gąsiorowski Daniel 4. Gumowski Janusz 5. Jankowski Michał 6. Małaszuk Jan Jakub 7. Michalski Rafał 8. Ponenta Krystyna 9. Skrzek Grażyna 10. Sztuder Dorota 11. Znojko Adrianna

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 158 we Wrocławiu

Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Poż., ul. Borowska 138

1. Bardadyn Sabina 2. Cymbaluk Anna 3. Drozda Krystyna 4. Konieczna Monika 5. Korzeniowska Kazimiera 6. Lenkiewicz Irena 7. Lenkiewicz Tadeusz 8. Małaszuk Joanna 9. Ondycz Marek 10. Stęclik-Piotrowska Alicja 11. Wróbel Przemysław

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 159 we Wrocławiu

Szkoła Podstawowa nr 90, ul. Orzechowa 62

1. Bielecka Anna 2. Cyrkleff Jadwiga 3. Jędro Anna 4. Jurczak Małgorzata 5. Mazurek Barbara 6. Merta Anna 7. Ostrowski Waldemar 8. Przyńska Mariola 9. Sowińska Jadwiga 10. Zając Katarzyna 11. Żurek Agnieszka

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 160 we Wrocławiu

Szkoła Podstawowa nr 90, ul. Orzechowa 62

1. Bańkowski Ryszard 2. Bogusiewicz Urszula 3. Cisowski Mariusz 4. Gołębiewicz Grażyna 5. Janczura Andrzej 6. Konieczniak Maciej 7. Kowalska Malina 8. Kowalski Tomasz 9. Mazurek Magdalena 10. Pokrzywa Wojciech 11. Siewiera Jacek

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 161 we Wrocławiu

Szkoła Podstawowa nr 90, ul. Orzechowa 62

1. Bosek Ryszard 2. Chawala-Kędzia Maria 3. Grabizna Marzena 4. Janiszewska Kazimiera 5. Jaworska Barbara 6. Kozłowska Małgorzata 7. Kubiesa Radosław 8. Styś Agnieszka 9. Walczak Alicja 10. Wojtaszewski Adam

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 162 we Wrocławiu

Szkoła Podstawowa nr 90, ul. Orzechowa 62

1. Ćwiek Andrzej 2. Frąckiewicz Ewa 3. Karch Jarosław 4. Kasperkiewicz Sebastian 5. Kobylański Miłosz 6. Krysiak Barbara 7. Melka Agnieszka 8. Miller Róża 9. Sobczak Michał 10. Wróbel Piotr 11. Zając Waldemar

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 163 we Wrocławiu

Ośr. Central. Kształc. Maszyn., ul. Orzechowa 2

1. Bobrowski Bartłomiej 2. Czerniewska Grażyna 3. Drozd Henryk 4. Jasiński Wiesław 5. Kotlińska Jolanta 6. Lambert Agnieszka 7. Łostowska Joanna 8. Piętkowska Jagoda 9. Pisarkiewicz Sylwia 10. Sztuder Zenon 11. Zając Ewa

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 164 we Wrocławiu

Gimnazjum nr 23, ul. Jastrzębia 26

1. Boczar Janusz 2. Denkiewicz Jadwiga 3. Grodzki Łukasz 4. Kazimierczak Magdalena 5. Krasulak Bronisław 6. Kuczyńska Danuta 7. Pawlak Lidia 8. Stachyra Barbara 9. Strzemieńczyk-Gołkowska Wiesława 10. Walciaka Radosława 11. Zawrotniak Maria

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 165 we Wrocławiu

Gimnazjum nr 23, ul. Jastrzębia 26

1. Dziudzio Roman 2. Halbryt Elżbieta 3. Jarmakowicz Marek 4. Kaźimierczak Piotr 5. Markowska Rozalia 6. Matusiak Michał 7. Mokanek-Grząbka Jadwiga 8. Ostrowska Krystyna 9. Powąska Katarzyna 10. Szulc Eugenia 11. Wójtowicz Patrycja

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 166 we Wrocławiu

Przedszkole nr 61, ul. Gajowicka 199

1. Duszyńska Nina 2. Gryncewicz Janina 3. Kowalski Andrzej 4. Milejczak Magdalena 5. Szczotka Dorota 6. Szychowiak Lidia 7. Szymańska Izabela 8. Śpiewak Olga 9. Walczak Anna 10. Wolak Dorota 11. Zielińska Grażyna

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 167 we Wrocławiu

Zespół Szkół Zawodowych nr 4, ul. Powstańców Śląskich 210/218

1. Adamczyk Andrzej 2. Jaskulski Piotr 3. Kirschner Monika 4. Kucharska-Kuźma Janina 5. Kwaśny Marlena 6. Laskowska Maria 7. Łopatowska Anna 8. Olszewska Innocenta 9. Posłuszny Jerzy 10. Sowal Kuba 11. Woit Aleksandra

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 168 we Wrocławiu

Centrum Kształcenia Zawodowego, al. Wiśniowa 8

1. Chyży Bartosz 2. Fornalczyk Grażyna 3. Jackowska Katarzyna 4. Jasik Karol 5. Kozioł Krzysztof 6. Marciniak Irena 7. Mieszkowska Alina 8. Płonka Joanna 9. Sawiński Maciej 10. Woit Danuta 11. Ziółek Agnieszka

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 169 we Wrocławiu

Przedszkole nr 53, al. Akacjowa 17

1. Babiarz Tomasz 2. Bagińska Bibiana 3. Bilińska Katarzyna 4. Caliki Maciej 5. Calińska Marzena 6. Grzechnik Robert 7. Jaskulska Paulina 8. Koledzińska Ewa 9. Najborowska Magdalena 10. Stanisłąwska Agnieszka 11. Topolski Sławomir

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 170 we Wrocławiu

Szkoła Podstawowa nr 9, ul. Nyska 66

1. Forkasiewicz Wiesław 2. Górniak Danuta 3. Heliński Damian 4. Kaczorowska Dorota 5. Kałwa Bogdan 6. Kostecka Zofia 7. Michalewska Elżbieta 8. Płochocki Filip 9. Poznański Adam 10. Racko Jerzy 11. Twerd Adam

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 171 we Wrocławiu

Zarządca Sp. z o.o. ROM-5, ul. Gazowa 20

1. Koła Maciej 2. Kowalska Urszula 3. Kuczyńska Maria 4. Kudela Piotr 5. Kwaiewski Marek 6. Nosowicz Jan 7. Pinkowska Grażyna 8. Regulska Marta Jagoda 9. Rembikowski Marcin 10. Samborski Andrzej 11. Zając Zbigniew

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 172 we Wrocławiu

Ośrodek Opiekuńczo-Adaptacyjny, ul. Ciepła 15B

1. Czajka Tomasz 2. Dudek Marzena 3. Idziak Katarzyna 4. Łaznowska Maria 5. Marciniszyn Ewa 6. Nosek Wacław 7. Pryga Ewelina 8. Szklarski Jarosław 9. Szymańska Ewa 10. Wojdyło Katarzyna 11. Żak Teresa Sylwia

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 173 we Wrocławiu

Szkoła Podstawowa nr 73, ul. Gliniana 30

1. Aleksandrowicz-Mróz Beata 2. Chajec-Kaczmarek 3. Grab Jan 4. Gużewski Piotr 5. Jamrozy Zofia 6. Kotowska Krystyna 7. Marek Michał 8. Mrówczyński Piotr 9. Uszycka Irena 10. Walczak Jarosław 11. Wawerczyk Katarzyna

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 174 we Wrocławiu

Zespół Szkół nr 23, ul. Dawida 9/1

1. Bielińska Irena 2. Chomiuk Beata 3. Dygas Katarzyna 4. Gacek Ewa 5. Klekot Aleksandra 6. Macher Katarzyna 7. Pawlicka Maria Barbara 8. Solcha Jan 9. Sromek Beta 10. Warchoł Agnieszka 11. Zboralska Małgorzata

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 175 we Wrocławiu

Przedszkole nr 119, ul. Łódzka 23

1. Charukiewicz Ludomir 2. Falkowski Wojciech 3. Glanowska Aleksandra 4. Idzikowska Magdalena 5. Kokurewicz Teresa 6. Malinowska Monika 7. Oleniacz-Czajka Elżbieta 8. Pyrsz Lesław 9. Szałaj Ewa 10. Zachariasz Marcin 11. Żak Teresa Rozalia

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 176 we Wrocławiu

Szkoła Podstawowa nr 17, ul. Wieczysta 105

1. Anders Stefania 2. Będkowska Teresa 3. Cwinarowicz Maria 4. Fic Bożena 5. Grab Anna 6. Kondziela Monika 7. Nowicka Agnieszka 8. Siwiec Michał 9. Witkowska-Makieła Elżbieta 10. Woźny Agnieszka 11. Żak Stanisław

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 177 we Wrocławiu

Ruch Spółka Akcyjna, ul. Hubska 8/16

1. Bąk Agnieszka 2. Ciesielska Aneta 3. Kaluch Jolanta 4. Majda Teresa 5. Płatek Bogdan 6. Rudnik Sylwia 7. Such Izabela 8. Wagner Dorota 9. Wilk Agnieszka 10. Woźniakowski Ireneusz 11. Zarówny Grzegorz

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 178 we Wrocławiu

Gimnazjum nr 21, ul. Świętego Jerzego 4

1. Bąk Renata 2. Cynowski Arkadiusz 3. Dybała Paweł 4. Falkowska Iwona 5. Głowacka Hanna 6. Łódzka Anna 7. Nowak Aleksandra 8. Pietrus Teresa 9. Pietrzyk Marcin Rafał 10. Rogala Irena 11. Tomczak Dawid

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 179 we Wrocławiu

Gimnazjum nr 21, ul. Świętego Jerzego 4

1. Chołuj Ewa 2. Derejczyk Bożena 3. Falkowski Paweł 4. Krzak Marta 5. Malicki Robert 6. Miąsik Aleksander 7. Pińkowska Wanda 8. Robak Krzysztof 9. Śmiechowska Krystyna 10. Trzcińska-Mateczak Irena 11. Zawadzka Justyna

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 180 we Wrocławiu

Zespół Szkół nr 2, ul. Borowska 105

1. Dańczuk Katarzyna 2. Edyk Mariusz 3. Kwieciński Tomasz 4. Łubniewska Elżbieta 5. Opałko Jolanta 6. Pacholec Tomasz 7. Pilarski Józef 8. Pińkowski Andrzej 9. Ramut Marian 10. Socha Stanisława 11. Szczotka Renata

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 181 we Wrocławiu

Szkoła Podstawowa nr 17, ul. Wieczysta 105

1. Busse Paweł 2. Domaradzka Katarzyna 3. Duda Daniela 4. Hetman Jadwiga 5. Karpeta Sławomir 6. Mańkowska Magdalena 7. Masłowski Paweł 8. Matusiewicz Janina 9. Milewicz Ewa 10. Pawela Andrzej 11. Radziwon Dominika

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 182 we Wrocławiu

Szkoła Podstawowa nr 99, ul. Głubczycka 3

1. Dzik Henryk 2. Krawczyk Barbara 3. Kucharski Mieczysław 4. Leszczyk Sławomir 5. Mazur Mariusz 6. Milewicz Katarzyna 7. Odrowąż-Kaczmarek Janina 8. Omąkowska Ewa Renata 9. Racko Ireneusz 10. Wilczyński Czesław 11. Wójcik Beata

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 183 we Wrocławiu

Szkoła Podstawowa nr 99, ul. Głubczycka 3

1. Borycki Zbigniew 2. Bronowicki Jan 3. Czmuchowski Adam 4. Jeleń-Smolińska Anna 5. Juchimiuk Anna 6. Karcz Agata 7. Lach Jolanta 8. Marynowski Zbigniew 9. Nowak Sebastian 10. Plechawski Paweł 11. Winczura Krzysztof

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 184 we Wrocławiu

PKP Cargo SA Zakład Taboru we Wrocławiu, ul. Mościckiego 36

1. Banach Michał 2. Bielecka Felicja 3. Borkowski Marek 4. Bukowska Aneta 5. Dycjan Katarzyna 6. Hruszczak Sebastian 7. Kamińska Joanna 8. Kresowata Halina 9. Lisiecka Elżbieta 10. Orzechowski Wiktor 11. Reczulska Beata

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 185 we Wrocławiu

Szkoła Podstawowa nr 80, ul. Polna 4

1. Bielecki Jerzy 2. Borkowska Stefania 3. Chedaj Elżbieta 4. Kozłowska Bożena 5. Kubalka Przemysław 6. Marut Zofia 7. Michalska Emilia 8. Paluszkiewicz Lech 9. Polakowska Jolanta 10. Szlag Alicja

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 186 we Wrocławiu

Szkoła Podstawowa nr 80, ul. Polna 4

1. Fedorowicz Joanna 2. Korczak Lilianna 3. Krzywonosiuk Piotr 4. Kurek Krzysztof 5. Madler Jadwiga 6. Mędrek Edyta 7. Stańczykowska Małgorzata 8. Szlag Bartosz 9. Tabor-Tchir Iwona 10. Winczura Karolina 11. Zienkiewicz Monika

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 187 we Wrocławiu

Szkoła Podstawowa nr 23, ul. Przystankowa 32

1. Boś Grzegorz 2. Kościewska Elżbieta 3. Łazarczuk Barbara 4. Marciniak Katarzyna 5. Marszałek Barbara 6. Mydłowska Elżbieta 7. Radziszewska Agnieszka 8. Skoropada Katarzyna 9. Tomaszewska Anna 10. Tylek Agnieszka 11. Wittenbeck Hanna

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 188 we Wrocławiu

Szkoła Podstawowa nr 23, ul. Przystankowa 32

1. Baran Dorota Barbara 2. Dziedzic Piotr 3. Góral Marcin 4. Hytrek Daniel 5. Król Józef 6. Olszewska Joanna 7. Płucisz Filip 8. Rzadkowska Marzena 9. Urysz Adam 10. Wróblewska Teresa

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 189 we Wrocławiu

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 6, ul. Gałczyńskiego 8

1. Brzozowski Piotr 2. Ćwiąkała Marcin 3. Dyczkowski Stefan 4. Kolonko Zdzisława 5. Krasoń Marek 6. Leszko Joanna 7. Łukasiewicz Paweł 8. Niedźwiedź Łukasz 9. Orłowski Łukasz 10. Pierzchała Adam 11. Wojciech Dominik

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 190 we Wrocławiu

Szkoła Podstawowa nr 61, ul. Skarbowców 8

1. Antolec Karolina 2. Frejus Ewa 3. Grabowski Witold 4. Grajewski Grzegorz 5. Kowalski Zygmunt 6. Król Karolina 7. Hofbauer Lubomir 8. Makowski Zygmunt 9. Olejarz Joanna 10. Panek Paweł 11. Waligórski Mateusz

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 191 we Wrocławiu

Szkoła Podstawowa nr 64, ul. Wojszycka

1. Blichar Magdalena 2. Jacheć Halina 3. Jaśkowska-Rokita Monika 4. Johann Arkadiusz 5. Kuriata Janina 6. Kurzeg Grażyna 7. Majewska Anita 8. Sadowski Jacek 9. Skorupa Grzegorz 10. Urzykowska Katarzyna 11. Włodarska Iwona

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 192 we Wrocławiu

Szkoła Podstawowa nr 61, ul. Skarbowców 8

1. Barnecka Joanna 2. Beszłej Bogusław 3. Bogucki Tomasz 4. Cieślik Agnieszka 5. Kubień Helena 6. Radtke Magdalena 7. Rudnicki Paweł 8. Sieroszewski Jerzy 9. Szpytman Urszula 10. Urzykowska Krystyna 11. Zienkiewicz Henryk

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 193 we Wrocławiu

Szkoła Podstawowa nr 61, ul. Skarbowców 8

1. Blum Tomasz 2. Kokurewicz Bogusław 3. Krówcki Mirosław 4. Kubanek Damian 5. Orłowski Wojciech 6. Osadow Michał 7. Skupniewski Andrzej 8. Sobczyk Robert 9. Urzykowski Jerzy 10. Zienkiewicz Danuta 11. Żak Grażyna

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 194 we Wrocławiu

Stefpol Sp. z o.o., ul. Polarna 10

1. Brojek Joanna 2. Dudzik Alicja 3. Fontowicz Jadwiga 4. Jeger Tomasz 5. Krystyna Maciej 6. Michalik Anna 7. Orłowski Marian 8. Piszel Tadeusz 9. Szablewski Przemysław 10. Trębacz Wiesława 11. Woźniczko Marzena

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 195 we Wrocławiu

Zespół Placówek Oświatowych nr 1, ul. Wałbrzyska 50

1. Kozik Małgorzata 2. Kraśków Katarzyna 3. Malinowska Grażyna 4. Miłoszewicz Jan 5. Mordak Ryszard 6. Sokołowska Joanna 7. Soroczyński Henryk 8. Świstowski Artur 9. Wolińska Barbara 10. Zawisza Andrzej Marian 11. Żeberski Szymon

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 196 we Wrocławiu

Zespół Placówek Oświatowych nr 1, ul. Wałbrzyska 50

1. Dądera Ewelina 2. Dziadosz Józefa 3. Korczyk Bernadeta 4. Kraśków Teresa 5. Kwiatek Beata 6. Mańczyński Witold 7. Modzyńska Małgorzata 8. Schiller Maria 9. Soroczyńska-Gonda Eleonora 10. Stochmiałek Marek 11. Żeberska Magdalena

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 197 we Wrocławiu

Przedszkole nr 131, ul. Wiejska 24

1. Bacela Małgorzata 2. Bijerman-Kozieradzka Ewa 3. Dwilewicz Marta 4. Gabrat Anna 5. Klepacz Bogusława 6. Krzykowski Marcin 7. Liszewski Rafał 8. Mazur Barbara 9. Wojtasik Magdalena 10. Wysocki Józef 11. Zawisza Barbara

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 198 we Wrocławiu

Szkoła Podstawowa nr 15, ul. Solskiego 13

1. Dziurzyńska-Pyrsz Bożena 2. Faryniak Małgorzata 3. Grześkowiak-Kroczak Teresa 4. Hasiej Mariola 5. Jacek Małgorzata 6. Kubalka Joanna 7. Pytel Magdalena 8. Strumpf Anna 9. Szewc Małgorzata 10. Szydłowska Dorota 11. Walaszczyk Zdzisława

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 199 we Wrocławiu

Gimnazjum 9, ul. Sarbinowska 10

1. Borzęcka Marta 2. Cielecka Bożena 3. Frei Agnieszka 4. Gobana-Nowak Elżbieta 5. Grzelak Janusz 6. Jagodzińska Ludwika 7. Krasoń Błażej 8. Tarasik Jacek 9. Urbanowicz Irena 10. Zachara Urszula 11. Zienkiewicz Paweł

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 200 we Wrocławiu

Gimnazjum 9, ul. Sarbinowska 10

1. Bobrowicz Zofia 2. Domagała Monika 3. Domaszewicz-Czajka Janina 4. Grzelińska Grażyna 5. Kowalicki Michał 6. Okunowicz Katarzyna 7. Piotrowicz Justyna 8. Pussak Zbigniew 9. Radziwon Dariusz 10. Tomczyk Barbara 11. Wlostowska Joanna

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 201 we Wrocławiu

Gimnazjum 9, ul. Sarbinowska 10

1. Drelichowska Danuta 2. Jabłońska Marzena 3. Kamińska Jolanta 4. Kowalczyk Teresa 5. Malinowska Grażyna 6. Rataj Beata 7. Rutkowska Elżbieta 8. Ska Joanna 9. Szymczak Justyna 10. Tworek Genowefa 11. Wlostowski Radosław

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 202 we Wrocławiu

Szkoła Podstawowa nr 19, ul. Koszykarska 2/4

1. Chmielewska Iwona 2. Grochowska-Bakalarz Jadwiga 3. Heider Cecylia 4. Hetman Monika 5. Karolewska Anna 6. Ławecki Józef 7. Pawlak Julian 8. Rosa Kamil 9. Szymczak Joanna 10. Wasik Marzena 11. Żwirblińska Dąbrówka

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 203 we Wrocławiu

Zespół Szkół nr 16, ul. Hutnicza 45

1. Chmielewski Robert 2. Gułaj Teresa 3. Jędrzejczyk Piotr 4. Latosik Maciej 5. Madziarska Katarzyna 6. Pac- omarnacka Jolanta 7. Piszel Anna 8. Sawicka Liliana 9. Sznel Maciej 10. Winiarczyk Szymon 11. Żywiewicz Barbara

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 204 we Wrocławiu

Zespół Szkół nr 16, ul. Hutnicza 45

1. Dobiech Adam 2. Jędrzejczak Zygmunt 3. Madziarski Zdzisław 4. Murdzek Jolanta 5. Pawelski Leszek 6. Piekiełko Julian Stanisław 7. Przypadło Czesław 8. Romanowski Janusz 9. Sobkowicz Krzysztof 10. Wilk Karolina Alicja 11. Winecka Monika

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 205 we Wrocławiu

Wrocławski Klub "Anima", ul. Pilczycka 39

1. Ciurys Robert 2. Drapińska Dorota 3. Gródecka Mariola 4. Herma Katarzyna 5. Janiec Radosław 6. Keller-Brzoza Elżbieta 7. Mielcarski Michał 8. Mostowicz-Gerszt Anna 9. Plucińska Agnieszka 10. Radoszewska Ewelina 11. Walczak Grażyna

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 206 we Wrocławiu

Przedszkole nr 150, ul. Ignuta 30

1. Banach Irena 2. Bartosz Ewa 3. Brodacka Anna 4. Fedorczuk Halina 5. Klimczak Monika 6. Płońska Urszula 7. Pustelnik Mariola 8. Różewicz Marek 9. Sobieralski Jacek 10. Szwaj Jan 11. Ziółkowska Alicja

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 207 we Wrocławiu

Zespół Szkół nr 21, ul. Ignuta 28

1. Borens-Gawęcka Beata 2. Dutkiewicz Zbigniew 3. Fedorczuk Eugeniusz 4. Karolewska Krystyna 5. Kostołowska Maria 6. Kozaczok Łukasz 7. Król Lucyna 8. Narciniszyn Ewa 9. Stojkowska Henryka 10. Stranc Monika 11. Wyszyński Stefan

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 208 we Wrocławiu

Zespół Szkół nr 21, ul. Ignuta 28

1. Futer Maria 2. Kapuściński Piotr 3. Klimczak Marta 4. Kordecka Alicja 5. Orzechowski Konrad 6. Ruman Anna 7. Siwek Andrzej 8. Skwarnik Marcin 9. Troszczyńska Grażyna 10. Wiącek Małgorzata 11. Zwirblinska Maria

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 209 we Wrocławiu

Gimnazjum nr 7, ul. Kolista 17

1. Borowiec Bożena 2. Bożemski Piotr 3. Cygan Zbigniew 4. Dycha Dariusz 5. Klimaszewska Teresa 6. Korzeńska Paulina 7. Laszczyński Piotr 8. Majewska Agnieszka 9. Pietrońska Maria 10. Szwejk Dawid 11. Ziemniak Agnieszka

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 210 we Wrocławiu

Gimnazjum nr 7, ul. Kolista 17

1. Apolinarska Ewelina 2. Cygan Krystyna 3. Krupa Barbara 4. Michalik Barbara 5. Nadolna Maria 6. Słomka Zyta Mariola 7. Starosz Rzeszotarska Beata 8. Szczeciak Teresa 9. Świdra Tomasz 10. Tylek Dorota 11. Walczak Bogusława

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 211 we Wrocławiu

Gimnazjum nr 7, ul. Kolista 17

1. Ciurys Stanisław 2. Cygan Marta 3. Fojt Renata 4. Komsta Waleria 5. Krzyżański Artur 6. Lewandowski Zdzisław 7. Majewska Barbara 8. Plewa Jan 9. Tomaszewicz Wiesław 10. Wereska Ewa 11. Żyniewicz Maria

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 212 we Wrocławiu

Szkoła Podstawowa nr 3, ul. Bobrza 27

1. Cholewińska Grażyna 2. Desławska Dorota 3. Kalinowski Dariusz 4. Koninek Stanisław 5. Kośnicka Kamila 6. Krajcer Maria 7. Olszewska Beata 8. Potocki Sebastian 9. Sanigórska Dorota 10. Szalapata Katarzyna 11. Szwejk Teresa

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 213 we Wrocławiu

Szkoła Podstawowa nr 3, ul. Bobrza 27

1. Desławska Teresa 2. Dusza Magdalena 3. Filipczak Dorota 4. Kaczmarek Stanisław 5. Martyniak Julita 6. Płochowska Irena 7. Różowiec Anna 8. Sury Katarzyna 9. Szubrowski Marek 10. Walerich Marian 11. Waligóra Zbigniew

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 214 we Wrocławiu

Gimnazjum nr 1, ul. Jelenia 7

1. Dudek Maria 2. Gryszkiewicz Artur 3. Jakubowska Marta 4. Klityński Marian 5. Kopeć Małgorzata 6. Majka Ewa 7. Polak Ewa 8. Stawicka Zofia 9. Woźna Władysława 10. Zykow Ewa 11. Żybura Marcin

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 215 we Wrocławiu

Gimnazjum nr 1, ul. Jelenia 7

1. Bosak-Kurnik Barbara 2. Buba Antoni 3. Hiabundia Bartłomiej 4. Klityńska Helena 5. Młynek Monika 6. Nowakowski Jan 7. Pomykała Radosław 8. Rysiewicz Przemysław 9. Werstak Marek 10. Woźny Mieczysław 11. Zadrożna Irena

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 216 we Wrocławiu

Gimnazjum nr 1, ul. Jelenia 7

1. Dojwa Katarzyna 2. Greinert Marcin 3. Koprowska Maria 4. Kozłowska Elżbieta 5. Naskręcka Anna 6. Pazurkiewicz Jarosław 7. Płaza Anna 8. Przybysz Joanna 9. Trznadel Tomasz 10. Wachuła Adam 11. Wołoszyn Stanisław

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 217 we Wrocławiu

Szkoła Podstawowa nr 3, ul. Bobrza 27

1. Banaś Ewelina 2. Bączyk Mariola 3. Bielawski Przemysław 4. Dąbrowska Florentyna 5. Drygowska Jolanta 6. Dworaczyński Rafał 7. Jasek Ryszard 8. Koczański Janusz 9. Piotrowicz Janina 10. Sajkowska Barbara 11. Żyniewicz Michał

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 218 we Wrocławiu

Szkoła Podstawowa nr 25, ul. Stanisławowska 38/44

1. Cisło Daniel 2. Dołęgowska Jolanta 3. Dyszlewicz Elżbieta 4. Galek Renata 5. Jóźwicka Anna 6. Kałwa Teresa 7. Krawczyk Zofia 8. Marucha Dominika 9. Muszkiet Urszula 10. Sterkowicz Anna 11. Szymczak Bożena

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 219 we Wrocławiu

Szkoła Podstawowa nr 25, ul. Stanisławowska 38/44

1. Cieślarczyk Aleksandra 2. Dobosz Barbara 3. Gomułkiewicz Urszula 4. Krawczyk-Procyk Katarzyna 5. Lila Dojwa 6. Maleszka Justyna 7. Muszkiet Edyta 8. Pretkiej Marzena 9. Skulska Joanna 10. Sternal Agnieszka 11. Szczygieł Konstanty

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 220 we Wrocławiu

Szkoła Podstawowa nr 27, ul. Rumiankowa 34

1. Bojór Aneta 2. Borys Ilona 3. Dąbrowski Krzysztof 4. Jeż Paweł Nikodem 5. Kołodziej Teresa 6. Kowalczyk Ludwika 7. Maciąg Maurycy 8. Prętkiej Katarzyna 9. Przybysz Marcin 10. Słowik Elżbieta 11. Sokołowska Adrianna

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 221 we Wrocławiu

Świetlica Osiedlowa, ul. Jerzmanowska 102

1. Bajkowska Danuta 2. Błarzejewska Katarzyna 3. Derebecka-Skorupa Dorota 4. Jarco Jakub 5. Kanalska Urszula 6. Kapustyński Krzysztof 7. Kolec Beata 8. Miśkiewicz Katarzyna 9. Nowakowski Krzysztof 10. Wiącek Dariusz 11. Wieczorek Apoloniusz

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 222 we Wrocławiu

Centrum Kultury "Zamek", pl. Świętojański

1. Baj Małgorzata 2. Dembski Maciej 3. Domańska Halina 4. Frąckiewicz Radosław 5. Kozłowski Paweł 6. Makarewicz Piotr 7. Mońko Kamil 8. Piela Bronisław 9. Pikur Barbara 10. Schirmer Ewa 11. Śliska Halina

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 223 we Wrocławiu

Szkoła Podstawowa nr 95, ul. Starogajowa 68

1. Antosik Grażyna 2. Antroszenko Danuta 3. Chmielarz Małgorzata 4. Dobrzańska Barbara 5. Karpińska Krystyna 6. Kasztelowicz Piotr 7. Konopnicka Aneta 8. Marcjan Barbara 9. Repski Paweł 10. Wisz Bożena 11. Włach Adrianna

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 224 we Wrocławiu

Gimnazjum nr 12, ul. Eluarda 51/55

1. Czarnuszka Aneta 2. Frąś Barbara 3. Kokurewicz Tomasz 4. Leszczyk Eugeniusz 5. Mikła Anna 6. Pikur Łukasz 7. Stodolnik Krystyna 8. Sutuła Aneta 9. Suwała Agnieszka 10. Wilczyńska Janina 11. Wisz Rafał

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 225 we Wrocławiu

Przedszkole nr 66, ul. Łączna 1-5

1. Bajerski Jan 2. Dembska Irena 3. Gutowska Bożena 4. Kokurewicz Dorota 5. Partyka Andrzej 6. Partyka Wiesława 7. Ranosz Michał 8. Rosół Marek 9. Zawisza Zofia 10. Zbyryt Piotr 11. Żurawski Radosław

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 226 we Wrocławiu

Szkoła Podstawowa nr 24, ul. Częstochowska 42/46

1. Futawka Bożena 2. Jankowska Magdalena 3. Kondro Jolanta 4. Kowalska Elżbieta 5. Makarewicz Piotr 6. Mangol Małgorzata 7. Miczulska Anna 8. Nowak Zbigniew 9. Ostrowska Monika 10. Sobczyk Leszek 11. Stangret Mirosław

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 227 we Wrocławiu

Szkoła Podstawowa nr 24, ul. Częstochowska 42/46

1. Bogucka Barbara 2. Firmanty Łukasz 3. Komenda Jerzy 4. Kowalczyk Stanisław 5. Kowalski Kazimierz 6. Makowska Ewa 7. Prus Karolina 8. Skóra Anna 9. Stangret Krystyna 10. Staśczak Władysława 11. Wierzbicka Katarzyna

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 228 we Wrocławiu

Szkoła Podstawowa nr 95, ul. Starogajowa 68

1. Ciszewska Julia 2. Garyga Jadwiga 3. Kaczmarczyk Kazimiera 4. Kalinowski Tomasz 5. Krawczyk Alina 6. Letza Irena 7. Mikołajczyk Agata 8. Moszakowska Paulina 9. Oleksik Władysława 10. Ryk Katarzyna 11. Witan Beata

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 229 we Wrocławiu

Szkoła Podstawowa nr 22, ul. Stabłowicka 143

1. Domalaczny Łukasz 2. Kazubski Mariusz 3. Krzyżanski Krzysztof 4. Maciąg Maria 5. Mazur Marek 6. Motyka Dorota 7. Rajczyk Elżbieta 8. Staszczak Daniela 9. Susz Tomasz 10. Szewczyk Barbara 11. Witan Monika

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 230 we Wrocławiu

Ośr. Działań Społeczno-Kult."Piast", ul. Rękodzielnicza

1. Bakalarz Andrzej 2. Beleć Krzysztof 3. Godzina Lech 4. Grela Janina 5. Hatapacz Kazimierz 6. Jarosik Magdalena 7. Kuźmińska Grażyna 8. Perła Grażyna 9. Szczeciak Elżbieta 10. Szczurowska Anna 11. Wachowiak Agnieszka

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 231 we Wrocławiu

Gimnazjum nr 22, ul. Lubelska 95a

1. Araszkiewicz Michał 2. Balcarek Krystyna 3. Beleć Mirosława 4. Burakiewicz Beata 5. Dębek Adrianna 6. Kowal Marta 7. Raszowski Krzysztof 8. Rybicka Helena 9. Sobkowicz Tomasz 10. Wójtyczka Dorota 11. Zieliński Zbigniew

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 232 we Wrocławiu

Szkoła Podstawowa nr 26, ul. Maślicka 37

1. Balcerak Beata 2. Chlebiński Piotr 3. Goździk Maria 4. Kamińska Katarzyna 5. Kujawa Małgorzata 6. Maciejasz Marek 7. Magnowski Michał 8. Skoczylas Joanna 9. Skrzynian Ewelina 10. Stacherzak Justyna 11. Wajda Eugeniusz

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 233 we Wrocławiu

Szkoła Podstawowa nr 26, ul. Maślicka 37

1. Andrzejewski Marian 2. Cegielski Łukasz 3. Glińska Ewa 4. Kaczmarek Berenika 5. Kruk Krystyna 6. Markowska Dorota 7. Mikusz Jolanta 8. Schmidt Magdalena 9. Stępniewska-Kunst 10. Sulich Krystyna 11. Żołdak Krystian

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 234 we Wrocławiu

Zespół Szkół Ochrony Środowiska, ul. Stabłowicka 147

1. Dańczak Janusz 2. Drabczyński Krzysztof 3. Fornalczyk Paweł 4. Milewski Stanisław 5. Porowska Teresa 6. Skrętowicz Stanisław 7. Smolarek Małgorzata 8. Sterkowicz Maciej 9. Szumski Jan 10. Wojciechowska Bogusława 11. Żołdak Danuta

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 235 we Wrocławiu

Zespół Szkół nr 14, al. Bruecknera 10

1. Chometa Władysław 2. Drozd Roman 3. Gorzkowska Ewa 4. Kustosz Mariusz 5. Malczewski Krzysztof 6. Onisk Bogdan 7. Pisarska Anna 8. Saletnik Iwona 9. Sowińska Ewa 10. Zdrojewska Dorota 11. Żuraw Jadwiga

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 236 we Wrocławiu

Szkoła Podstawowa nr 83, al. Boya-Żeleńskiego 32-38

1. Domaliska Jolanta 2. Kaźmierczak Agnieszka 3. Madziała Zdzisław 4. Patrzałek Aleksander 5. Skalska Beata 6. Skonieczny Marek 7. Szkiełka Dawid 8. Szołdra Oskar 9. Warchoł Mirosława 10. Wawrzyniak Zenon 11. Wiśniewski Marek

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 237 we Wrocławiu

Cent. Kultury "Agora", pl. Marszałka Piłsudskiego 2/4

1. Bernaś Andrzej 2. Bienkiewicz Mirosława 3. Kruppa Zdzisław 4. Olbryt Barbara 5. Porańska Joanna 6. Przyślewicz Katarzyna 7. Robak Elżbieta 8. Różańska Anna 9. Rzepka Renata 10. Walendowska Maja 11. Wolińska Beata

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 238 we Wrocławiu

Cent. Kultury "Agora", pl. Marszałka Piłsudskiego 2/4

1. Bilmon Wiesława 2. Gądek Krzysztof 3. Jachniak Dorota 4. Kamler Krzysztof 5. Kotlarska Hanna 6. Łukaszewicz Irena 7. Poor Artur 8. Porańska Jolanta 9. Puszak Krystyna 10. Różański Ziemowit 11. Szewczyk Agnieszka

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 239 we Wrocławiu

Gimnazjum nr 24, ul. Przybyszewskiego 59

1. Borowska Jolanta 2. Herliczko Filip 3. Kieres Bartosz 4. Kosturkiewicz Maria 5. Michalak Jerzy 6. Miozga-Wójcik Monika 7. Oracz Anna 8. Styś Aleksander 9. Ulanowska Agnieszka 10. Wojtuń Elżbieta 11. Wróblewska Mariola

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 240 we Wrocławiu

Towarzystwo Budownictwa Społecznego, ul. Przybyszewskiego 102/104

1. Borkowska Katarzyna 2. Brzezińska Anna 3. Czajkowska-Styś Jadwiga 4. Kościukiewicz Anna Zofia 5. Królikiewicz Joanna 6. Kubik Karolina 7. Kumala Zygmunt 8. Matuszczyk Andrzej 9. Olszewski Tomasz 10. Rudnicka Maria 11. Winiarz Wiesława

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 241 we Wrocławiu

Szkoła Podstawowa nr 20, ul. Kamieńskiego 24

1. Chorak Eugenia 2. Długi Jarosław 3. Dziurawiec Renata 4. Kozyra Elżbieta 5. Majda Marcin 6. Moroń Joanna 7. Napierała Grzegorz 8. Paluszkiweicz Zdzisława 9. Puszak Jerzy 10. Stachowska Magdalena 11. Winiarska-Grabosz Elżbieta

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 242 we Wrocławiu

Szkoła Podstawowa nr 20, ul. Kamieńskiego 24

1. Chodubska Julia 2. Grindler Karolina 3. Kopeć Monika 4. Kustosz Anna 5. Kwiatkowska Alicja 6. Kwiatkowska Żaneta 7. Chrupek Ryszard 8. Skiba Janusz 9. Stachowska Elżbieta 10. Warzecha Agnieszka 11. Zieliński Jakub

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 243 we Wrocławiu

Szkoła Podstawowa nr 20, ul. Kamieńskiego 24

1. Cypiura vel Cieciora Barbara 2. Czosnowska Alicja Colonna 3. Drewniak-Charukiewicz Paulina 4. Filipiak Czesław 5. Gawroński Paweł 6. Kosela Jolanta 7. Kumór Kamila 8. Lesiak Magdalena 9. Okońska Beata 10. Szczygieł Irena 11. Zawadzka Stanisława

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 244 we Wrocławiu

Przedszkole nr 149, ul. Obornicka 2

1. Jaszowska Agnieszka 2. Jesiołowska Anna 3. Kaczmarska Janina 4. Kwiatkowski Zbigniew 5. Lechno Bogusława 6. Mamrol Elżbieta 7. Orłowska Magdalena 8. Perwejnis Ewa 9. Taboł Małgorzata 10. Werminowicz Irena 11. Zdziarska Ewa

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 245 we Wrocławiu

Szkoła Podstawowa nr 50, ul. Obornicka 28

1. Cieśla Mirosław 2. Dobrowolski Bogusław 3. Duraj Janina 4. Idaszek Stanisław 5. Konik Mieczysław 6. Kulczycka Ewelina 7. Kwiatkowska Agnieszka 8. Lesiewicz Agnieszka 9. Sobieszek Piotr 10. Stańczak Jan 11. Wites Alicja

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 246 we Wrocławiu

Szkoła Podstawowa nr 50, ul. Obornicka 28

1. Bystrzycka Barbara 2. Choniawko Piotr 3. Delczyk Daniela 4. Gorajska Teresa 5. Kotlarska Elżbieta 6. Kowalczyk Agata 7. Majewska Helena 8. Senger Zdzisław 9. Sommer Agnieszka 10. Stężała Małgorzata 11. Winograd Jadwiga

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 247 we Wrocławiu

Zespół Szkół nr 8, ul. Piesza

1. Delczyk Agnieszka 2. Faryniak Lidia-Małgorzata 3. Głuszczyńska Halina 4. Jałoszyński Andrzej 5. Kaźmierska Małgorzata 6. Niebylski Marcin 7. Orłukowicz Marian 8. Picho Beata Hanna 9. Skowrońska-Choniawko Anna 10. Szymczak Krystyna

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 248 we Wrocławiu

Zespół Szkół nr 8, ul. Piesza 11. Bielecki Władysław 2. Bieńkowski Maciej 3. Bronowicka Bożena 4. Filinger Wanda 5. Ibron Ewa 6. Kępa Lucyna 7. Leszek Owczarek 8. Ludkowski Piotr 9. Łomotowska Dorota 10. Olber Elżbieta 11. Szymańska Anna

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 249 we Wrocławiu

Żłobek nr 12, ul. Jugosłowiańska 83a

1. Czerepak Romualda Wieliga 2. Dumitrescu Krystyna 3. Jarosz Czesław 4. Kazimierski Henryk 5. Koziura Teresa 6. Ostrowska Krystyna 7. Porowska Aneta 8. Rosowska Grażyna 9. Suszko Łukasz 10. Syrek Daniel 11. Świtoń Robert

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 250 we Wrocławiu

Gimnazjum nr 27, ul. Czeska 40

1. Bielski Adam 2. Cieśla Barbara 3. Kowalkowski Ryszard 4. Kucemba Monika 5. Pruszkowska Elżbieta 6. Rozwadowska Anna 7. Sielewicz Michał 8. Skowron Ewa 9. Szymańska Justyna 10. Topolska Joanna 11. Tubielewicz Anna

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 251 we Wrocławiu

Gimnazjum nr 27, ul. Czeska 40

1. Garkuszenko Zdzisław 2. Golińska Małgorzata 3. Janiga Lilianna Joanna 4. Jątyka Gabriela 5. Kapustyńska Dorota 6. Ostrowska-Twaróg Monika 7. Styrcz Olga 8. Suszyński Wilhelm 9. Szpala Krzysztof 10. Szuba Beata 11. Tubielewicz Maciej

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 252 we Wrocławiu

Szkoła Podstawowa nr 8, ul. Kowalska 105

1. Bartkowiak Marian 2. Dopierała Magda 3. Kamola Irena 4. Kniżewska Edyta 5. Misiakiewicz Zbigniew 6. Nowińska Krystyna 7. Ochnio Zofia 8. Rudzka Agnieszka 9. Tołoczko Marzena 10. Wierciak Danuta 11. Włodarska Mirosława

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 253 we Wrocławiu

Zespół Szkół nr 14, al. Bruecknera 10

1. Bieroń Andrzej 2. Gołacka Lilianna 3. Kurzawa Edyta 4. Kuświk Magdalena 5. Kuźnucki Maciej 6. Nowakowska Jolanta 7. Piotrowski Izydor 8. Surdyka Anna 9. Suwoń Wojciech 10. Wierciak Marta 11. Zwirska Elżbieta

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 254 we Wrocławiu

Szkoła Podstawowa nr 53, ul. Strachocińska 155/157

1. Grabska Elżbieta 2. Karpowicz Janina 3. Korbal Renata 4. Majewska Karolina 5. Miliński Jacek 6. Piacecka Anna 7. Sajdak Jolanta 8. Szymków Piotr 9. Walocha Tadeusz 10. Wołoncewicz Ewa 11. Zdunek Edward

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 255 we Wrocławiu

Przedszkole nr 115, ul. Miłoszycka 23/25

1. Bartkowiak Krystyna 2. Calińska Agnieszka 3. Dopierała Łukasz 4. Głowacki Maciej 5. Jarosik Zbigniew 6. Klimowicz Wiktor 7. Ludkowski Bogdan 8. Łąk Danuta 9. Milińska Karolina 10. Skrok Anna 11. Surdyka Paweł

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 256 we Wrocławiu

Przedszkole nr 140, ul. Nadbrzeżna 14

1. Barańska Krystyna 2. Bulbiak Joanna 3. Czopek Michał 4. Głowacz Roman 5. Jarzombek Irena 6. Kiedrowska-Furowicz Ewa 7. Majewska Lilia 8. Sobotkiewicz Ewa 9. Uszyńska Renata 10. Zadroga Elżbieta 11. Żukowska Marzena

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 257 we Wrocławiu

DPS "Pogodna Jesień", ul. Litewska 20

1. Białek Katarzyna 2. Czajka Ewa 3. Jarosik Waldemar 4. Kędzierski Leszek 5. Lisik Łukasz 6. Majewski Ryszard 7. Michałkiewicz Jerzy 8. Rogowski Adam 9. Sieńko Agnieszka 10. Wojnarowski Zbigniew 11. Zadroga Adam

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 258 we Wrocławiu

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3, ul. Inflancka 13

1. Alberski Tomasz 2. Almueller Monika 3. Broś Tomasz 4. Kruszelnicka Mirosława 5. Lankamer Barbara 6. Mosińska Aneta 7. Rychlicki Piotr 8. Sadowska Władysława 9. Styś Halina 10. Sulej Aleksandra 11. Witkiewicz Barbara

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 259 we Wrocławiu

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3, ul. Inflancka 13

1. Broś Elżbieta 2. Czechowska Joanna 3. Eliasz Arkadiusz 4. Hylak Bartek 5. Jędrkowiak Leszek 6. Kazimierz Zagrodnik 7. Kopecka-Zachara Emilia 8. Naskręcka-Snarska Manuela 9. Rutecka Jadwiga 10. Sobas Grażyna 11. Szymański Marek

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 260 we Wrocławiu

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3, ul. Inflancka 13

1. Czechowska Zofia 2. Garlikowska Katarzyna 3. Koczański Michał 4. Misiak Anna 5. Muzycka Dagmara Anna 6. Osajde Kinga 7. Rak Dariusz 8. Sawicka Magdalena 9. Słoka Mariusz 10. Śnieżawska Krystyna 11. Wojnarowski Grzegorz

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 261 we Wrocławiu

Szkoła Podstawowa nr 98, ul. Sycowska 22

1. Ciura Bożena 2. Dziubińska Halina 3. Głowacz Grażyna 4. Iwanów Waldemar 5. Kman Marianna 6. Lorkowski Andrzej 7. Raszowska Magdalena Anna 8. Boral-Dobrucka Sylwia 9. Wąsik Tomasz 10. Wojciechowski Daniel 11. Wrona Zdzisław

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 262 we Wrocławiu

Szkoła Podstawowa nr 98, ul. Sycowska 22

1. Batog Bożena 2. Buczek Krystyna 3. Fiskies Dorota 4. Iwaszuk Wojciech Piotr 5. Jastrzębska Danuta 6. Kaczmarek Dorota 7. Kuchtarska Janina 8. Lewandowska Grażyna 9. Sobczak Bartosz 10. Waszczuk Aneta 11. Wojnarowski Leszek

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 263 we Wrocławiu

Gimnazjum nr 2, ul. Gorlicka 25

1. Batog Roman 2. Bugajska Magdalena 3. Cichy Dariusz Józef 4. Dobrowolska Danuta 5. Iwanów Katarzyna 6. Leśniak Edyta 7. Morańda Aleksandra 8. Mosz Irena 9. Nandyk Tomasz 10. Nowakowska Irena 11. Żukowska Magdalena

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 264 we Wrocławiu

Szkoła Podstawowa nr 44, ul. Wilanowska 3

1. Horoszkiewicz Hanna 2. Kajmowicz Ludwik 3. Konarkowska Grażyna 4. Kubeczka-Piela Krystyna 5. Makowiecka Anna 6. Pawelec Magdalena 7. Sienchula Piotr 8. Ulej Maja 9. Warachim Małgorzata 10. Woińska Walentyna 11. Woźniakowska Krystyna

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 265 we Wrocławiu

Szkoła Podstawowa nr 44, ul. Wilanowska 3

1. Dziębaj Milena 2. Haręża Małgorzata 3. Krzymanowski Kacper 4. Kwiatkowski Marcin 5. Mulla Robert 6. Nowakowski Piotr 7. Pawełka Grażyna 8. Sapiołka Stanisława 9. Soturski Rafał 10. Szuba-Trznadel 11. Woźniakowski Paweł

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 266 we Wrocławiu

Zakrzowskie Stowarz. Edukacyjne "Rodzina", ul. Zatorska 1

1. Brzęcki Marcin 2. Chrzanowska Emila 3. Haręża Radosław 4. Jędrzejczak Michał 5. Konieczna Elżbieta 6. Kossak Mariusz 7. Kozioł Tomasz 8. Osuch Tadeusz 9. Padewska Elżbieta 10. Płysa Krzysztof 11. Zajączkowska Anna

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 267 we Wrocławiu

Zakrzowskie Stowarz. Edukacyjne "Rodzina", ul. Zatorska 1

1. Bąk Wiesław 2. Grządziel Teresa 3. Haręza Adam 4. Kopycka Katarzyna 5. Kowalczyk Jerzy 6. Kowalczyk Maria 7. Myszkowska Alicja 8. Sobolewska Barbara 9. Szebeszczyk Violetta 10. Świątek Kazimiera 11. Woźniakowska Magdalena

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 268 we Wrocławiu

Szkoła Podstawowa nr 39, ul. Przedwiośnie 47

1. Admczyk Artur 2. Badek Jadwiga 3. Bonowicz Krystyna 4. Jaskuła Jacek 5. Kopycki Artur 6. Osek Marek 7. Rogowska Ernestyna 8. Sadownik Tomasz 9. Warowna Krystyna 10. Wasik Jadwiga 11. Witkowski Lucjan

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 269 we Wrocławiu

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4, ul. Sołtysowicka 36

1. Horodecki Bolesław 2. Kolanko Ryszard 3. Krylle Lucyna 4. Kuśmierska Joanna 5. Lignar Ewa 6. Mokrzan Genowefa 7. Sikorski Michał 8. Skorupska Grażyna 9. Szepke Beniamin 10. Szymanek Grażyna 11. Zarzycki Adam

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 270 we Wrocławiu

Pensjonat dla Osób Starszych, ul. Kamieńskiego 190

1. Bienkiewicz Leszek 2. Jania Józef 3. Kaj-Długa Iwona 4. Łunkiewicz Ewa 5. Mitranka Daniel 6. Stefanowicz Wioletta 7. Środa Władysław 8. Trzeszcz Walenty 9. Ulner Anna 10. Witkowska Dorota 11. Zielińska Alicja

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 271 we Wrocławiu

Dom Pomocy Społecznej, ul. Kaletnicza 8

1. Batryńczyk Tatiana 2. Czartoryjska-Godlewicz Maria 3. Domagała Joanna 4. Grzesiczak Joanna 5. Macura Dorota 6. Starowicz Maciej 7. Szewczyk Krzysztof 8. Tkaczyk Marian 9. Walczak Krystyna 10. Woźniakowski Krzysztof 11. Żelazowska Iwona

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 272 we Wrocławiu

Niepubliczna Szkoła Podstawowa, ul. Pęgowska 34

1. Białoń Jerzy 2. Borgowska Barbara 3. Czartoryjski Michał 4. Domagała Irena 5. Guzewska Bogumiła 6. Kubicz-Ludkowska Iwona Barbara 7. Lisiewicz Bolesław 8. Matuszek Elżbieta 9. Siwiec Agnieszka 10. Tomala Marta 11. Zdanowicz Jadwiga

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 273 we Wrocławiu

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5, ul. Osobowicka 127

1. Czyż Krystyna 2. Domagała Grzegorz 3. Kacprzak Krystyna 4. Kaczyński Tomasz 5. Lehkunów Lubomir 6. Milewski Wojciech 7. Nowicka Małgorzata 8. Olszewska Alicja 9. Walczak Leszek 10. Wandzel Katarzyna 11. Ziętek Bogdan

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 274 we Wrocławiu

Wojew. Szpital Zespolony im. J. Babińskiego, pl. 1 Maja 8

1. Długosz Małgorzata 2. Gierczak Małgorzata 3. Jaśniaczyk Marcin 4. Jodkowski Bolesław 5. Kaznowska Agata 6. Niementowska Maja 7. Petrus Małgorzata 8. Podruczna Agnieszka 9. Wieloch Danuta 10. Zadka Joanna 11. Żuber Anna

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 275 we Wrocławiu

Areszt Śledczy, ul. Świebodzka

1. Badowski Piotr 2. Bąbka Jacek 3. Czekierda Aleksander 4. Dorot Halina 5. Gasińska Barbara 6. Kacprzak Danuta 7. Kołakowski Zbigniew 8. Rychter Alina 9. Silczak Rozalia 10. Siwica Janusz 11. Wnukiewicz Kazimierz

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 276 we Wrocławiu

Zakł. Opiekuńczo-Leczniczy Zgrom. Sióstr, ul. Świętego Józefa 2/4

1. Andruszko Tadeusz 2. Bogacki Łukasz 3. Chabasińska Anna 4. Chmiel Maria 5. Dziewiszek Ewa 6. Janiszewski Bartosz 7. Podolska Felicja 8. Przewłocka Elżbieta 9. Teda Małgorzata 10. Wichłacz Jacek 11. Żyromski Karol

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 277 we Wrocławiu

Zakład Karny nr 2, ul. Fiołkowa 38

1. Marosz Waldemar 2. Mroczak Władysława 3. Ożóg Krystyna 4. Podgajny Krzysztof 5. Rataj Sławomir 6. Ryszard Rosiński 7. Skwarek Michał 8. Tabor Anna 9. Telejko-Pogoda Hanna 10. Trzeszkowska Jadwiga 11. Warzecka Małgorzata

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 278 we Wrocławiu

Dolnośląskie Centrum Gruźlicy i Chorób Płuc, ul. Grabiszyńska 105

1. Cierpiał Rafał 2. Czerniejewska Ewa 3. Drelichowska Iwona 4. Pietkiewicz Jan 5. Piętka-Mittek Małgorzata 6. Rybak Magdalena 7. Sadłowski Piotr 8. Stryszak Marek 9. Wolański Bartosz 10. Wolniak Magdalena 11. Wujkowska Helena

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 279 we Wrocławiu

Dom Studencki "Nad Fosą", Podwale 27

1. Cichocka Dorota 2. Jurczyk Iwona 3. Kępiński Jakub 4. Kopczyński Piotr 5. Kozaczenko Jadwiga 6. Skałecka Danuta 7. Staniak Krzysztof 8. Suchojad Katarzyna 9. Tarka Małgorzata 10. Woźny Marian 11. Żółtaszek Daniel

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 280 we Wrocławiu

Szpital im. Rydygiera, ul. Rydygiera 22/28

1. Fudała Patrycja 2. Gęsiorska Iwona 3. Kotas Krzysztof 4. Krawczyk-Grzejda Grażyna 5. Olobry Bożena 6. Pawłowska Marianna 7. Polańska Halina 8. Przybyłek Robert 9. Ragiel Agnieszka 10. Kanoza Stanisław 11. Trębacz Michał

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 281 we Wrocławiu

Zespół Zakładów Opieki Zdr. Zarządu MSWiA, ul. Ołbińska 32

1. Chmielarz Jerzy 2. Dąbrowska Anna 3. Karniak Katarzyna 4. Kaszuwara Zenobia 5. Kura Dorota 6. Lewandowska Aleksandra 7. Przybył Agnieszka 8. Sadowy Józef 9. Serafiński Tomasz 10. Skrobiasz Marianna 11. Winiarek Marta

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 282 we Wrocławiu

Samodz. Publiczny Szpital Kliniczny nr 3, ul. Księcia Poniatowskiego 2

1. Andruszko Kamila 2. Czyrek Paweł 3. Froń Ewa 4. Jakimowicz Zuzanna Ewa 5. Jastrzębowski Filip 6. Jopek Wojciech 7. Kaleta Artur 8. Pukry Danuta 9. Sieradzka Magdalena 10. Szulimowski Tadeusz 11. Wrona Jo- lanta

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 283 we Wrocławiu

Zakład Karny nr 1, ul. Kleczkowska 35

1. Dudkowska-Tupaj Beata 2. Duś-Bałaban Wiesława 3. Górnicki Lucjan 4. Habinowski Krzysztof 5. Jabłoczyński Mirosław 6. Jakóbczyk Piotr 7. Kolanek Jakub 8. Nerka Halina 9. Nowak Michał 10. Polański Adam 11. Stasz Robert

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 284 we Wrocławiu

Spec. Zespół Psychiatr. Opieki Zdrowotnej, wyb. Conrada-Korzeniowskiego

1. Baran Bartłomiej 2. Bogusiewicz-Bodziach Anna 3. Chromy Elżbieta 4. Ćwiklińska-Książczyk Iwona 5. Gabiś Agata 6. Kobusiński Krzysztof 7. Olejnik Karolina 8. Rams Maciej Łukasz 9. Sadowy Piotr 10. Stanek Aneta Marta 11. Strychuniec Dorota

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 285 we Wrocławiu

Kliniki: Kardiol., Hematol., Endokrynol., Ch. Zaw., ul. Pasteura 4

1. Anwajler Elżbieta 2. Bergandy Monika 3. Biskupski Paweł 4. Czarzasty Wiesław 5. Karolewski Stanisław 6. Kopczyński Łukasz 7. Mikła Janina 8. Rogóż Agata 9. Rychter Mariusz 10. Sawa-Gawlińska Elżbieta 11. Wojna Renata

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 286 we Wrocławiu

Kliniki: Okulistyki, Otolaryngologii, ul. Chałubińskiego 2

1. Anwajler Iwona 2. Domagała Jan 3. Gątkowska Lidia 4. Iwanków Łukasz 5. Kalembkiewicz Witold 6. Konefał Sylwia 7. Kopczyńska Wiesława 8. Kozłowska Mariola 9. Piątek Monika 10. Połakowska Justyna 11. Treszczyńska Jadwiga

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 287 we Wrocławiu

Kliniki: Chir. Szczęk., Ginek., Dermat., Chirurgii, ul. Chałubińskiego 5

1. Kopczyński Roman 2. Kowalska Anna 3. Krawczyk Sylwia 4. Kunc Dominik 5. Lewczuk Barbara 6. Nowak Bożena 7. Ondycz Sylwia 8. Płoski Wacław 9. Rzadkowska Elżbieta 10. Wołyniak Małgorzata 11. Zugoj Marcin

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 288 we Wrocławiu

Oddz. Reh. Ukł. Ruchu. Szpital im. Szczeklika, ul. Chopina 5/7

1. Andruszko Danuta 2. Kaczmarska Marlena 3. Kozińska-Kaleta Barbara 4. Krawczyk Andrzej 5. Krawczyk Mirosław 6. Legiżyński Jerzy 7. Piotrowska Bogumiła 8. Skrobisz Ewelina Katarzyna 9. Użdelewicz Krystyna 10. Wojciechowicz Justyna 11. Wypiórczyk Elżbieta

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 289 we Wrocławiu

Sam. Publ. Szpital Kliniczny nr 5, ul. Traugutta 57/59

1. Bartnicka Grażyna 2. Boberski Jakub 3. Garncarczyk Dorota 4. Gruszczyńska Mirosława 5. Mularczyk Tomasz 6. Rynkiewicz Ryszard 7. Sleiman Monir 8. Użdelewicz Artur 9. Wiktorek Małgorzata 10. Woźniak Piotr 11. Żurko Michalina

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 290 we Wrocławiu

Specjalistyczny Szpital im. T. Marciniaka, ul. Traugutta 116

1. Bartnicki Tadeusz 2. Grudziak Rafał 3. Jabłońska Agata 4. Kostrowicka-Kmiecik Lilia 5. Krawczyk Waldemar 6. Krysiak Krystyna 7. Kuryłło Jadwiga 8. Lipiński Jan 9. Mikołajewska Ewelina 10. Moniuszko Mieczysław 11. Szlachcic Alina

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 291 we Wrocławiu

Dom Studencki T-16, ul. Wittiga 4

1. Drapała Artur 2. Gałuszka Ludwika 3. Giel Maciej 4. Jabłoński Wojciech 5. Jaworski Adrian 6. Michalewicz Arkadiusz 7. Młyński Adam 8. Stępiński Dariusz Dominik 9. Sztyler Przemysław 10. Zabłocki Andrzej 11. Zajączkowski Bartosz

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 292 we Wrocławiu

Dom Studencki T-3, pl. Grunwaldzki 6

1. Bednarek Anna 2. Bobnis Stanisław 3. Grabowski Michał 4. Juzyk Przemysław 5. Kaniak Marzena 6. Kołuzan Agnieszka 7. Podufalska Wioletta 8. Sikorska Hanna 9. Sorotowicz Michał 10. Tuzinkiewicz Krystyna 11. Waścińska Elżbieta

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 293 we Wrocławiu

Dom Studencki "Zodiak", ul. Grunwaldzka 106A

1. Andrzejewska Jadwiga 2. Bukowska Elżbieta 3. Chadryś Paweł 4. Iwańska Danuta 5. Krukowski Janusz 6. Paszkiewicz Bogumił 7. Puziak Małgorzata 8. Rudnik Marcin 9. Tajster Sebastian 10. Tokarska Alicja 11. Zieniewicz Anna

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 294 we Wrocławiu

Dom Studencki "Jubilatka", ul. Wojciecha z Brudzewa 10

1. Bukowski Tomasz 2. Grabowska Janina 3. Grzyb Wojciech 4. Kadys Bartłomiej 5. Kolski Piotr 6. Kudła Tomasz 7. Kusik Anna 8. Mika Marta 9. Nowak Marzena 10. Rabin Piotr 11. Winnicka Małgorzata

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 295 we Wrocławiu

Dom Studencki "Spartakus", ul. Mickiewicza 98

1. Bogacki Rafał 2. Dziewit Jolanta 3. Jarosz Anna 4. Kapucińska Ewa 5. Karolini-Skaradzińska Zofia 6. Kucharczyk Iwona 7. Kunysz Maciej 8. Lubczyńska Monika 9. Popytak Wiesław Kacper 10. Szymczyk Stefan 11. Waściński Ryszard

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 296 we Wrocławiu

Dom Studencki "Dwudziestolatka", ul. Piastowska 1-13

1. Banach Tomasz 2. Frankowska Lena 3. Gąsiorowska Agnieszka 4. Graczyk Danuta 5. Gruszczyńskia Agnieszka 6. Kuna Piotr 7. Masłowska Irena 8. Pabisiak Krystyna 9. Pluta Ania 10. Ruszczyński Maciej 11. Sałek Agata

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 297 we Wrocławiu

Dom Studencki "Parawanowiec", pl. Grunwaldzki 28

1. Banach Marcin 2. Biegański Mariusz 3. Jankowski Tomasz 4. Kaczmarska Joanna 5. Kosiarek Bogna 6. Król Stanisława 7. Krupska-Nowak Małgorzata 8. Kurnicka Iwona 9. Ostafin Bernadetta 10. Tyńska Krystyna 11. Więcław Renata

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 298 we Wrocławiu

Dom Studencki "Słowianka", pl. Grunwaldzki 26

1. Banach Maciej 2. Bernacka Ewa 3. Bierska Lucyna 4. Błaszczyk Wanda 5. Dębicka Stanisława 6. Frankowska Grażyna 7. Kornat Katarzyna 8. Krupski Leszek 9. Leszczyńska Anna 10. Mrozek Kazimierz 11. Żytecki Stanisław

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 299 we Wrocławiu

Okręgowy Szpital Kolejowy, al. Wiśniowa 36a

1. Czeryba Grażyna 2. Dudwał Iwona 3. Jaroch Maciej 4. Kolba Anna 5. Łuksin Magdalena 6. Mazur-Dziudzio Teresa 7. Orzechowska Bożena 8. Osada Joanna 9. Szewczyk Jan 10. Zahran Stanisław 11. Żytkowiak Halina

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 300 we Wrocławiu

IV Wojskowy Szpital z Polikliniką, ul. R. Weigla 5

1. Arendarski Remigiusz 2. Czaplicki Krzysztof 3. Gielniewska Małgorzata 4. Kamiński Kazimierz 5. Kossowski Zdzisław 6. Krawczyk Anna 7. Lebiedziki Aleksander 8. Piotrowski Arkadiusz 9. Ponkało Olympia 10. Stojko Marcin 11. Szymczak Jakub

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 301 we Wrocławiu

Dolnośląskie Centrum Onkologii, pl. Hirszfelda 12

1. Bielak Marzena 2. Jurczak Zbigniew 3. Kierschnick Elżbieta 4. Konieczna Joanna 5. Lichtarska Ewelina 6. Liś Stanisław 7. Niebielska Jowita 8. Sledż Mirosław 9. Śmiechowski Rafał 10. Świętuch Ewa 11. Wrona Andrzej

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 302 we Wrocławiu

Dom Studencki "Ślężak", ul. Ślężna 33

1. Brzoza Piotr 2. Czaplicki Krystian 3. Kieschnick Johan 4. Klamka Jan 5. Klenk Katarzyna 6. Kroma Bartłomiej 7. Łotocki Piotr 8. Łuksin Krzysztof 9. Pastuszak Alicja 10. Pawluk Janusz 11. Pudłowski Kazimierz

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 303 we Wrocławiu

Specjalistyczny Szpital im. A. Falkiewicza, ul. Warszawska 2

1. Janicka Ludmiła 2. Kania-Małkiewicz Ewa 3. Kobylański Przemysław 4. Langer Agnieszka 5. Malicka Monika 6. Maruszewski Jan 7. Mrozowicz Dorota 8. Pasierska Marta 9. Szuszkiewicz Witold 10. Witczak Stanisława

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 304 we Wrocławiu

Dom Pomocy Społecznej, ul. Świątnicka 25/27

1. Czerniak Aleksandra 2. Kosterska Barbara 3. Kozioł Grzegorz 4. Krawczyk Henryka 5. Maruszewska Zofia 6. Pudłowska-Skomorowska Barbara 7. Ruta Adam 8. Sawicka Barbara 9. Sochacki Leszek 10. Sochalska Jadwiga 11. Stefaniuk Krystyna

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 305 we Wrocławiu

Sam. Publ. Szpital Klin. nr 5 Oddz. Ginekol., ul. Dyrekcyjna 5/7

1. Błażejewska Agnieszka 2. Czarnecka-Łuczek Regina 3. Czerniawska Joanna 4. Kostecka Barbara 5. Kowalczyk Barbara 6. Nowakowska Barbara 7. Próchnicka Barbara 8. Racko Władysława 9. Szpinko Dobrochna 10. Wabińska Alicja 11. Wajda Piotr

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 306 we Wrocławiu

Dom Pomocy Społecznej, ul. Karmelkowa 25/27

1. Apanel Mariola 2. Bryks Marianna 3. Czubak Olga 4. Domańska Beata 5. Jabłońska Katarzyna 6. Jankowska Renata 7. Kasiuk Zdzisław 8. Osada Józef 9. Próchnicka Wioletta 10. Stachowiak Jan 11. Szydłowski Andrzej

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 307 we Wrocławiu

Dom Pomocy Społecznej, ul. Rędzińska 66/68

1. Eliasiewicz Ewa 2. Kłos Halina 3. Macała Krzysztof 4. Ożminkowska Lidia 5. Pawłowski Sławomir 6. Romaniszyn Wit 7. Ilnicki Stanisław 8. Tomalak Jerzy 9. Wrzeszcz Dorota 10. Żukowski Marek 11. Żukrowski Andrzej

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 308 we Wrocławiu

Dom Pomocy Społecznej, ul. Mączna 3

1. Balcarek Leon 2. Góralska Danuta 3. Grądalska Ludmiła 4. Ilnicki Michał 5. Jędrzejczyk Anna 6. Maj Zofia 7. Pawlak Katarzyna 8. Perła Stanisław 9. Pilzek Teresa 10. Ranosz Szymon 11. Wojciechowska-Antonik Wiesława

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 309 we Wrocławiu

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny, ul. Kamieńskiego 73a

1. Bródka Paweł 2. Buczyńska Ewa 3. Dobrucki Radosław 4. Góralczyk Elżbieta 5. Jania Katarzyna 6. Konteft Anna 7. Kwiecień Elżbieta 8. Skiba Anna 9. Sykut Marcin 10. Włodarczyk Krystyna 11. Zgódka Magdalena

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 310 we Wrocławiu

Specjalistyczny Rehabilitacyjny ZOZ, ul. Poświęcka 8

1. Delczyk Stanisław 2. Góralczyk Elżbieta 3. Guzewski Witold 4. Janus Beata 5. Musiał Małgorzata 6. Surma Krystyna 7. Templin Lech 8. Wasek Anna 9. Wiśniewska Grażyna 10. Zebrzuski Łukasz

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 311 we Wrocławiu

Woj. Szpit. Specj. Chorób Infekc.-Niezakaź., ul. Koszarowa 5

1. Janas Halina 2. Molendowska Marianna 3. Napierała Wojciech 4. Nocko Magdalena 5. Poor Patrycja 6. Prorokowski Maciej 7. Rzetelska Bożena 8. Stołba Elwira 9. Suchań Marcin 10. Szydłowska Bożena 11. Zalewski Paweł

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 312 we Wrocławiu

Woj. Szpit. Specj. Chorób Infekc.-Zakaźne, ul. Koszarowa 5

1. Bogusław Witek 2. Czepanis Marian 3. Etfer Piotr 4. Golińska-Zalewska Zofia 5. Jakubik Regina 6. Kolanko Tomasz 7. Kwiecień Fabian 8. Misiek Wiesław 9. Napierała Maria 10. Prorokowski Łukasz 11. Witkowska Anna

Numery OKR Data spotkania Godzina spotkania okręgi
1-10 20.05 wtorek 8.15 nr 1
11-20 20.05 wtorek 9.00 nr 1
21-30   9.45 nr 1
31-40   10.30 nr 1
41-44, 274-279   11.15 nr 1, 42-44 nr 2
45-54   12.00 nr 2
55- 64 12.45 przerwa nr 2
65-73, 280   14.00 nr 2
74-79, 281-284   14.45 281-284 nr 2, od 74 nr 3
80- 89   15.30 nr 3
90- 99   16.15 nr 3
100-103, 285-290   17.00 nr 3
104-105, 291-298   17.45 nr 4, 291-298 nr 3
106-115   18.30 nr 4
116-125 21.05 środa 8.15 nr 4
126-135   9.00 nr 4
136-145   9.45 136-140 nr 4,141-145 nr 5
146-155   10.30 nr 5
156-165   11.15 nr 5
166-171, 299-302   12.00 nr 5, 170-171 nr 6
172-181   12.45 przerwa nr 6
182-191   14.00 nr 6
192-198, 303-305   14.45 nr 6
199-207, 306   15.30 nr 7, 306 nr 6
208-217   16.15 nr 7
218-227   17.00 nr 7
228-235, 307-308   17.45 nr 7, 235- nr 8
236-245 22.05 czwartek 8.15 nr 8
246-255   9.00 nr 8
256-266   9.45 nr 8
267-273, 309-312   10.30 nr 8
DOGRYWKI   11.30 DOGRYWKI

Informacja

O członkach obwodowych komisji do spraw referendum wylosowanych w dniu 14 maja 2003 r. W obecności pełnomocników podmiotów uprawnionych do zgłaszania kandydatur.

1. Osoby wylosowane do poszczególnych Obwodowych Komisji do spraw Referendum są zobowiązane do uczestnictwa w I posiedzeniach OKR, które odbędą się w sali nr 215 w budynku UMW, pl. Nowy Targ 1/8, wg załączonego poniżej harmonogramu. Na I posiedzeniach OKR następuje prawne ukonstytuowanie się obwodowych komisji oraz wybór przewodniczącego i zastępcy OKR.

2. Ewentualne rezygnacje z prac w OKR należy składać do Miejskiego Biura do spraw Referendum, pl. Nowy Targ 1/8, Wrocław, pokój nr 42, osobiście lub faksem: tel./faks 340 77 19.

3. W przypadku rezygnacji członków OKR decyzje o uzupełnieniu składu podejmie Miejskie Biuro do spraw Referendum, zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 13 lutego 2003 r. o referendum ogólnokrajowym (DzU z 2003 r., nr 57, poz. 507).

4. Informacje szczegółowe w zakresie powołanych OKR są udzielane przez Miejskie Biuro do spraw Referendum, pl. Nowy Targ 1/8, pokój nr 42, tel. 340 75 08, 340 7147.

PRZEWODNICZĄCY MIEJSKIEGO BIURA DO SPRAW REFERENDUM

WŁODZIMIERZ PATALAS

[Podpis pod fot.]

TERMINARZ PIERWSZYCH SPOTKAŃ

OBWODOWYCH KOMISJI DO SPRAW REFERENDUM,

Sala nr 215, budynek UMW, pl. Nowy Targ 1/8

WRW
Tekst pochodzi z Internetowego Archiwum Gazety Wyborczej. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie i rozpowszechnianie w jakiejkolwiek formie bez odrębnej zgody Wydawcy zabronione.

© Archiwum GW 1998,2002,2004
 

Copyright © Agora SA˙•˙O nas˙•˙Reklama˙•˙Ochrona prywatności Poleć stronę  |  Zgłoś problem